Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Воїни в/ч А0139 потребують засобів зв’язку

Оперативний і надійний зв’язок на фронті — необхідна умова для безпечного та ефективного виконання бойових завдань. Аби зв’язківці 101 бригади Генштабу ЗСУ мали змогу злагоджено працювати з побратимами та іншими підрозділами, нам потрібно зібрати на:

Систему відеонагляду,

  • 10 портативних радіостанцій Motorola )DP4400, DP4800, R7(.

Кожна українська сім’я, що чекає з фронту батька, сина чи брата, знає справжню цінність зв’язку. Про необхідність постійної комунікації в самому пеклі війни, коли ворог переважає у сім крат і тисне з усіх усюд, годі й казати.

Обізнаність війська щодо ситуації на фронті, яка змінюється щохвилини та несе в собі постійну загрозу — життєво необхідна річ, і ми маємо її забезпечити. Щоби кожен батько, син і брат завжди чув голос побратима, без зайвого ризику йшов на завдання та врешті-решт повернувся додому.

Портативні радіостанції Motorola неодноразово довели свою ефективність на полі бою. Достатня насиченість цифровими раціями забезпечить бійців захищеним зв’язком до 25 км.

Кожна ваша гривня здатна побудувати між воїнами 101 бригади Генштабу ЗСУ міцний зв’язок! А значить — забезпечити безпеку наших захисників під час оборони, розвідки та наступальних операцій.

Долучайтеся до збору будь-якою сумою — так ми зможемо озброїти наших зв’язківців важливою інформацією, що впливає на хід війни та статистику втрат ворога.

Рішення

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" із радістю повідомляє, що закупив усю необхідну допомогу для 101-ї бригади Генерального Штабу ЗСУ. Наш Фонд завжди прагне оперативно реагувати на запити наших військових, щоб забезпечити їх найсучаснішим обладнанням, необхідним для успішного виконання бойових завдань.

Наразі вся техніка готується до передачі військовим. Ми робимо все можливе, щоб наші герої отримали необхідну допомогу якомога швидше та змогли продовжувати захищати нашу країну з максимальною ефективністю.

Закликаємо всіх небайдужих долучатися до наших зборів, адже разом ми здатні значно підтримати наших захисників та наблизити перемогу. Кожен внесок має значення, і разом ми зможемо зробити більше для наших воїнів та нашої країни!

Результат

Наш Фонд передав принтер, відеокамери для системи відеоспостереження, а також всі необхідні супутні елементи техніки для бійців 101 бригади Генерального штабу ЗСУ. Ця допомога стала можливою завдяки вашій підтримці та внескам, які забезпечили виконання цього важливого запиту.

Разом з відеокамерами та принтером ми також передали всі необхідні супутні елементи техніки, включаючи комутатори, модулі, та відеореєстратор. Це комплексне рішення забезпечить надійну і безперебійну роботу системи відеоспостереження, що є критично важливим в умовах постійної загрози.

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до збору і зробив свій внесок у цю важливу справу. Ваші донати та підтримка дозволили швидко і ефективно забезпечити наших бійців необхідною технікою. Кожен внесок, незалежно від його розміру, наближає нас до спільної мети – забезпечення безпеки і захисту наших захисників.

Ваша допомога є важливою не тільки для забезпечення технікою, але й для підтримки бойового духу наших військових. Кожен донат свідчить про вашу небайдужість та готовність підтримати тих, хто зараз бореться за нашу свободу і незалежність.

Разом ми можемо зробити більше для нашої армії та нашої країни. Кожна ваша дія, кожен внесок – це крок до перемоги. Дякуємо вам за вашу допомогу та підтримку!

Допомогти ЗСУ, реквізити: