Відновлення без обмежень:
адаптивний одяг для військових

Фонд об’єднує українських виробників задля пошиття одягу та збору коштів на підтримку поранених бійців

Мета проєкту

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» ініціював виробництво адаптивного одягу: від розробки лекал до забезпечення поранених військових у шпиталях. Ми об’єднали зусилля з українськими виробниками одягу для того, щоб полегшити життя воїнів під час реабілітації. Тепер час об’єднатися всій країні, щоб забезпечити безперебійне виробництво та постачання адаптивного одягу до військових шпиталів. Зробіть посильний донат, аби наші захисники відчули підтримку та турботу всієї нації буквально на собі.

Волонтери фонду «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» — це команда, що об’єднує людей найрізноманітніших професій, яким під силу реалізація будь-яких благодійних ініціатив. І виробництво одягу без обмежень для нас — це межа. Ми розробили й затвердили лекала адаптивних костюмів зі шпиталями, та вже налагодили виробництво лінійки адаптивного одягу з перевіреними українськими виробниками. Якщо за справу візьметься народ і підтримає ініціативу фонду, військові госпіталі не знатимуть браку в адаптивних комплектах, а військові — браку вдячності та допомоги після пережитих жахіть війни.

Адаптивний одяг — це необхідна умова для комфортної реабілітації військових, які віддали своє здоров’я заради країни. Зробіть свій внесок, аби показати турботу та вдячність тим, хто нас захищає.

Акти приймання-передачі благодійної допомоги

Сума внеску
Підписатись на щомісячний платіж
  • Всі реквізити

Як це працює?

01

Збираємо кошти для виробництва одягу на постійній основі

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» виступає не лише ініціатором і координатором проєкту, а й розробником одягу для потреб поранених військових. Моделі літніх і зимових госпітальних комплектів уже затверджені шпиталями та чекають на пошиття та щонайшвидшу зустріч із захисниками.

Наше з вами головне завдання — поширювати ініціативу на всіх можливих майданчиках і постійно підтримувати проєкт благодійними внесками. Тільки так ми зможемо забезпечувати медичні заклади достатньою кількістю госпітальних комплектів. Більше благодійних внесків — більше адаптивного одягу для комфортної реабілітації воїнів після тяжких поранень.

02

Замовляємо пошив адаптивних комплектів у надійних виробників

Усі кошти, зібрані в рамках проєкту «Відновлення без обмежень», спрямовуються на закупівлю матеріалів і роботу перевірених українських виробників. Госпітальні комплекти шиються за лекалами, розробленими з урахуванням специфічних потреб і обмежених можливостей пацієнтів.

Замість традиційних застібок одяг оснащений липучками, що допомагає в реабілітації не лише пораненим воїнам, а й лікарям, які за ними доглядають. Адаптивний одяг полегшує доступ до лікування травмованих частин тіла без зайвого болю та дискомфорту.

На долю наших захисників випало чимало випробувань, і наш обов’язок — послабити страждання після складних операцій і сприяти комфортному відновленню настільки, наскільки це можливо.

03

Виявляємо та закриваємо потреби військових шпиталів

Команда фонду дбає про те, щоб військові шпиталі були повністю забезпечені адаптивним одягом. Потреба в госпітальних комплектах для поранених військових залишається високою. Ми бачимо це самі та отримуємо запити про допомогу від багатьох лікарень.

Це стало поштовхом для запуску флагманської ініціативи «Відновлення без обмежень», яка спрямована на виробництво та забезпечення шпиталів адаптивним одягом, і спирається на щиру та рішучу підтримку суспільства: небайдужих громадян, українських виробників, інформаційних партнерів і соціально-відповідального бізнесу.

Відшитий на зібрані кошти адаптивний одяг розподіляється між військовими шпиталями в кількостях, достатніх для забезпечення кожного пораненого захисника під час госпіталізації.

 

Запропонувати співпрацю

Якщо ви бажаєте долучитися до благодійної ініціативи як інформаційний або фінансовий партнер, запропонувати співпрацю щодо виробництва одягу чи взяти шевство над військовим шпиталем, ми залюбки обговоримо можливості співпраці.

Заповніть форму нижче, і наш представник зв'яжеться з вами найближчим часом для обговорення співпраці та спільних можливостей. Разом ми можемо зробити більше та внести позитивний вклад у наше суспільство.

Сума внеску

Підписатись на щомісячний платіж

  • Всі реквізити