Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Посильмо зенітників тепловізором для розвідки та відбиття повітряних атак

Новий день, новий збір і нова можливість подякувати захисникам. Благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» має запит від бійців зенітно-артилерійського взводу, який виконує бойові завдання на сході України.

Військові прикривають об’єкти критичної інфраструктури та мужньо відбивають повітряні атаки ворога. Під час кожного протиповітряного бою воїни здійснюють розвідку для виявлення, розпізнавання та знищення повітряних цілей. У темний час доби, коли ворог активно вдається до ракетного терору країни, без якісного тепловізійного прицілу це неможливо. Тому маємо зреагувати на запит взводу так само швидко, як воїни — на ворожі ракети в українському небі.

Мета зенітників: збиті ракети та безпілотники

Наша з вами мета: 188 000 грн на тепловізійний приціл AGM Secutor TS75-384

Американський тепловізор AGM Secutor TS75-384 дозволяє виявляти ворожі цілі на відстані 3 000 метрів і збільшувати об’єкт спостереження майже в 4 рази. Цей компактний, але потужний приціл здатен працювати до 5 годин за будь-яких погодних умов. І він має працювати на наших захисників якнайшвидше!

Звертаємося до кожного українця з проханням спрямувати свій донат на тепловізор — незамінний елемент для обладнання посту повітряного спостереження. З ним воїни зенітно-артилерійського взводу зможуть завчасно виявляти та палити ворожих літунів о нічній порі.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Збір на тепловізор для зенітно-артилерійського взводу в/ч А4638

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Допомогти ЗСУ, реквізити: