Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Захисникам в/ч А4638 потрібен «Мавік» для аеророзвідки на східному напрямку

Воїнам у складі славетної 3-ї окремої штурмової бригади, які стримують російську навалу на сході країни, не вистачає дрону для ефективної розвідки. Благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» закликає всю благодійну спільноту підтримати ВАЖЛИВИЙ ЗБІР НА КВАДРОКОПТЕР DJI MAVIC 3Т.

«Мавік» наділить захисників гострим зором і широким кутом огляду території, яку контролює противник. Це важливий інструмент, який дозволяє воїнам діяти на упередження в умовах переважальної сили ворога — від розвідки ситуації на полі бою до наведення та корегування вогню по ворожих позиціях.

Наша з вами мета: 205 000 грн

Квадрокоптер DJI MAVIC 3Т дасть змогу воїнам тримати окупанта на мушці з повітря, проте залишатися для нього непомітними. «Очі» в небі дозволяють зберегти найцінніше — особовий склад. Бійці 3 ОШБр зможуть отримувати критичну інформацію про противника та вчасно реагувати на загрози без зайвого ризику для життя.

Зло переважає та не відступає, і наші захисники роблять надзусилля, щоб зупинити скажений натиск ворога.

Що можемо зробити МИ? Донат — регулярний, посильний і такий необхідний. Це найменший і водночас найбільший вчинок українця — закривати гривнею багатотисячні та мільйонні збори. Будьте певні, ваш внесок на «пташку» для 3 ОШБр суттєво підсилить воїнів і завадить ворогу коїти терор на сході нашої країни.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Збір на квадрокоптер DJI Mavic 3Т для 3-ї окремої штурмової бригади

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Допомогти ЗСУ, реквізити: