Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Підтримайте донатом бійців ДФТГ №24 «Лівий берег» 112-ї ОБрТрО ЗСУ

Добровольці, які поставили своє звичайне життя на паузу та боронять країну в пеклі війни, потребують нашої підтримки. Підрозділ «Сварог-12» з добровольчого формування «Лівий берег» 112-ї ОБрТрО ЗСУ звернувся до благодійного фонду «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» з проханням забезпечити потреби бійців у військовому спорядженні та обладнанні.

Ситуація на фронті невимовно важка та потребує нашої спільної уваги. Просимо підтримати армію в боротьбі за мир і приєднатися до великого збору. Всі кошти підуть на нагальні потреби військових, а саме:

 • бензинові генератори )5, 7 і 9 кВт(, — 32 шт.,

 • засоби РЕБ окопного типу — 15 шт.,

 • комплекти FPV дронів та обладнання до них — 20 шт.,

 • проєктори — 5 шт.,

 • тактичні рюкзаки — 50 шт.,

 • тактичні ремені — 50 шт.,

 • пончо від дощу — 50 шт.,

 • плитоноски — 50 шт.,

 • тактичні кепки — 200 шт.,

 • тактичні  сорочки — 200 шт.,

 • тактичні футболки — 200 шт.,

 • військова форма — 200 комплектів,

 • тактичне взуття — 200 пар.

Забезпечення підрозділу «Сварог-12» усім необхідним спорядженням дасть нашим захисникам відчуття наснаги та народної підтримки, допоможе зосередитись на власній безпеці та ефективному виконанні бойових завдань.

Камуфляж захистить наших воїнів від ворожих очей, плитоноски — від куль і уламків, засоби РЕБ — від убивчих дронів окупанта. Комплекти FPV дронів, на які ми збираємо, містять квадрокоптери, шоломи, пульти управління, акумулятори та інші елементи, необхідні для знищення ворожої піхоти та важкої техніки. Все — для захисту країни, армії та людей, які разом наближають перемогу.

Єдність — наша зброя, і сила гривні в боротьбі з окупантами — неоціненна. Абсолютно кожний донат закриває мільйонні збори, посилює наших захисників і сприяє ліквідації ворога. Зробіть свій внесок на підтримку воїнів-добровольців «Сварог-12». Гривня до гривні, а там і забезпечений підрозділ! Єднаймося, щоб подякувати героям за мужність і стійкість на полі бою.

Рішення

Раді повідомити, що наш фонд закупив необхідну кількість благодійної допомоги для добровольчого підрозділу "Сварог-12". Завдяки вашим зусиллям і підтримці, ми змогли забезпечити наших захисників всім необхідним для ефективного виконання їхніх завдань.

До складу допомоги увійшли генератори, які забезпечать енергетичну незалежність підрозділу в польових умовах. Це особливо важливо для збереження зв’язку, роботи техніки та підтримки бойової готовності.

Ми також закупили комплекти FPV дронів, які значно підвищать розвідувальні можливості підрозділу. Дрони дозволяють швидко й ефективно отримувати інформацію про позиції ворога, що сприяє прийняттю оперативних і стратегічних рішень на полі бою.

Одяг, який ми надали, забезпечить комфорт та захист наших бійців у різних погодних умовах. Це включає куртки, штани та інші елементи військової амуніції, які допоможуть їм залишатися теплими, сухими та мобільними.

Зараз вся закуплена допомога готується до відправки. Ми робимо все можливе, щоб наші захисники отримали ці важливі ресурси якнайшвидше. Підтримка, яку ми надаємо, допоможе їм продовжувати боротьбу за нашу свободу та незалежність.

Результат

Ми з радістю повідомляємо, що вся закуплена допомога вже передана бійцям підрозділу "Сварог-12". Ця важлива підтримка стала можливою завдяки зусиллям і небайдужості всіх, хто долучився до збору.

Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до збору. Ваша підтримка є неоціненною і надзвичайно важливою для нашої спільної справи. Завдяки вашій небайдужості та щедрості, ми змогли забезпечити наших захисників всім необхідним для їхньої безпеки та ефективності.

Підтримка добровольчих об’єднань, таких як підрозділ "Сварог-12", є надзвичайно важливою складовою нашої спільної боротьби за свободу та незалежність України. Ці об’єднання складаються з мужніх і відданих захисників, які, не шкодуючи своїх сил та життя, стають на захист нашої країни. Їхній внесок у спільну справу важко переоцінити, адже саме вони часто стають першою лінією оборони та виконують найскладніші завдання на передовій.

Разом ми робимо велику справу, і ваша допомога надає нашим бійцям сили та віру в перемогу. Ваша підтримка – це не просто внесок у матеріальні ресурси, це символ солідарності та незламної волі українського народу. Дякуємо вам за те, що ви поруч і що допомагаєте нашим героям боротися за свободу та незалежність України.

Допомогти ЗСУ, реквізити: