Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Воїни-інженери 5-ї ОШБр на Донецькому напрямку потребують обладнання

Благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» звертається до українців з проханням посилити 5-ту окрему штурмову Київську бригаду групи інженерного забезпечення. Головне завдання воїнів — це здійснення інженерних заходів і створення сприятливих умов на полі бою.

Наразі воїни 5-ї ОШБр тримають оборону на Донецькому напрямку та потребують обладнання для посилення ефективності дронів, а саме:

  • антену ROC — 1 шт.,

  • комплект кабелів — 10 м,

  • комплект кабелів — 20 м.

Виносна антена ROC у комплекті з кабелями працює як підсилювач сигналу між наявними квадрокоптерами та пультами управління. Це обладнання допоможе не лише підтримувати стабільний зв’язок, а й збільшувати дальність польоту наших «пташок».

У запеклих боях на Донецькому напрямку збільшення ефективності дронів, які служать нашим воїнам, має критичне значення. Перевага противника в небі шалена — ворожа армія не економить на дронах і становить постійну небезпеку для українських захисників. У таких умовах військові 5-ї ОШБр використовують наявну техніку максимально ефективно, тому просять нашої підтримки в підсиленні наявних квадрокоптерів за допомогою антени ROC.

Покажімо воїнам 5-ї ОШБр свою вдячність і закриймо цей збір разом!

Кожен благодійний внесок допоможе розширити можливості українських дронів і захиститися від шаленого натиску ворога. Чим швидше зберемо кошти, тим швидше доставимо потрібне обладнання на фронт.

Долучайтеся до збору, щоб забезпечити воїнів усім необхідним для захисту нашої країни. Пам’ятайте, що донат на будь-яку суму несе в собі максимальну користь для нашого війська та максимальні втрати для противника. Кожна ваша гривня допоможе закрити цей збір — відправте її на Донецький напрямок.

Рішення

Наш БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" повідомляє, що ми закупили антену та набір кабелів для 5-ї окремої штурмової бригади. Ця техніка є надзвичайно важливою для покращення зв’язку та координації військових операцій, забезпечуючи надійну передачу даних і стійкість до ворожих завад.

Зараз ми активно готуємо цю техніку до передачі військовим. У нинішніх умовах, коли ситуація на фронті змінюється щогодини, підтримка Збройних Сил України є критично важливою. Кожен новий елемент обладнання, кожен пристрій, що підвищує ефективність та безпеку наших воїнів, наближає нас до перемоги.

Ми закликаємо всіх, кому небайдужа доля нашої країни, продовжувати підтримувати ЗСУ. Спільними зусиллями ми зможемо забезпечити наших захисників усім необхідним, що допоможе їм успішно виконувати свої завдання та захищати нашу незалежність.

Результат

Раді повідомити, що виносну антену-підсилювач сигналу для квадрокоптерів вже передано бійцям 5-ї окремої штурмової бригади. Цей важливий технічний елемент допоможе нашим військовим ефективніше виконувати бойові завдання, покращуючи зв’язок та управління безпілотними літальними апаратами в умовах бойових дій.

Передача цієї антени стала можливою завдяки небайдужості та підтримці багатьох людей. Ми висловлюємо глибоку вдячність усім, хто долучився до збору коштів і допоміг придбати це важливе обладнання. Ваші внески – це не просто фінансова підтримка, це справжня допомога нашим захисникам, яка значно підвищує їхні шанси на успішне виконання завдань та повернення додому живими та здоровими.

Кожен ваш донат, кожен внесок у цей проект – це крок до перемоги, це внесок у захист нашої країни та наших рідних. Ми щиро вдячні кожному, хто не залишився байдужим і підтримав цей важливий збір. Завдяки вам наші військові отримали сучасне обладнання, яке допоможе їм бути ще ефективнішими та безпечнішими на полі бою.

Дякуємо всім, хто приєднався до нашого збору і зробив свій внесок у підтримку наших захисників. Ваше співчуття та допомога роблять реальний вплив на ситуацію на фронті, наближаючи нашу спільну перемогу. Разом ми сильні, разом ми здатні на великі справи. Щиро дякуємо за вашу підтримку!

Допомогти ЗСУ, реквізити: