Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Посильмо боєздатність мужніх захисників Харківщини

Воїни 3-ї бригади оперативного призначення «Гвардії наступу» «Спартан», які воюють у складі Національної гвардії України в/ч 3017, просять українців про допомогу. Від початку повномасштабної війни захисники відзначилися в оборонних і контрнаступальних операціях на Харківщині, та наразі продовжують відтісняти ворога від міста. Під час виконання бойових завдань більша частина майна військових була знищена, тому благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» оголошує терміновий збір на підтримку захисників.

Зробіть свій внесок, аби воїни мали все необхідне для послаблення наступального потенціалу ворога:

  • Супутниковий модем Starlink — 2 шт.

  • Планшети — 5 шт.

  • Окуляри Skyzone — 1 шт.

Ці технічні засоби потрібні захисникам для аеророзвідки та корегування вогню. Так, Starlink і планшети допоможуть виявляти ворожі позиції в реальному часі, а окуляри для FPV-дронів дозволять бачити в польоті більше деталей у складних умовах запеклих боїв.

Наша ціль — 102 452 грн.

Закликаємо підтримати збір, аби додати захисникам більше можливостей для оборони Харківщини. Тільки в єдності нам вдасться зібрати цю суму та посилити гвардійців бригади «Спартан». Кожна хвилина на фронті, що цілодобово здригається від вибухів, коштує титанічних зусиль. Тому кожен донат допоможе закрити збір і відправити засоби аеророзвідки на Харківський напрямок. Натиск і чисельність окупантів шалені, тому маємо допомогти нашим воїнам якнайшвидше.

Рішення

Наш Благодійний Фонд "Міжнародний Рух Єдності" поступово закупає усе необхідне для ударних груп безпілотних авіаційних комплексів 3-ї бригади оперативного призначення «Гвардії наступу» «Спартан». Ми розуміємо важливість забезпечення наших військових сучасною технікою, яка дозволяє ефективно виконувати бойові завдання та захищати нашу країну.

На сьогодні ми закупили такі необхідні елементи, як Старлінки, окуляри Skyzone та планшети. Ця техніка вже готується до передачі військовим. Наша команда працює безперервно, щоб якнайшвидше доставити цю важливу допомогу безпосередньо на передову, де вона найбільше потрібна. Ми впевнені, що сучасна та якісна техніка допоможе нашим захисникам ефективно виконувати свої обов’язки та наближати перемогу України.

Закупівля техніки для ударних груп безпілотних авіаційних комплексів «Спартан» – це ще один крок у зміцненні обороноздатності нашої країни. Ми продовжуємо працювати над забезпеченням наших військових усім необхідним, адже розуміємо, що кожен день на фронті – це нові виклики та потреби, які вимагають негайної реакції. Разом ми здатні подолати всі труднощі і здобути перемогу.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Збір на засоби для ударних груп безпілотних авіаційних комплексів 3-ї бригади оперативного призначення «Гвардії наступу» «Спартан»

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Допомогти ЗСУ, реквізити: