Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Запустимо в українське небо більше дронів!

Воїни, які захищають нашу державу в складі 67-ї окремої механізованої бригади Добровольчого Українського Корпусу, потребують нашої підтримки. Командир в/ч А4123 звернувся до благодійного фонду «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» з проханням забезпечити бригаду розвідувальними дронами.

Воїни 67-ї ОМБр ДУК роблять все, щоб захистити позиції на Куп’янському напрямку. Ми ж маємо зміцнювати нашу армію в боротьбі за життя та свободу. Найкращий спосіб це зробити — підтримати благодійний збір фонду на:
  • Квадрокоптери DJI Mavic 3T — 2 шт.

  • Квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro — 2 шт.

Ці компактні та потужні дрони слугуватимуть воїнам за гострі очі та допоможуть відстежувати важку ситуацію без зайвого ризику для життя. «Мавіки» допомагають тримати позиції та виявляти ворожі наземні цілі, корегувати вогонь і давати загарбникам влучну відповідь за весь скоєний терор.

Кожна ваша гривня береже життя наших захисників і стримує шалений натиск окупанта. Всі наші збори закриваються завдяки мікродонатам, які об’єднуються в потужний потік підтримки для ЗСУ. Пам’ятайте, благодійний внесок на будь-яку суму неабияк посилить воїнів 67-ї ОМБр ДУК. Долучайтеся до збору — ми непереможні тільки разом з армією!

Рішення

Наш Фонд закупив дрони Mavic 3 Pro для воїнів 67-ї ОМБр ДУК ЗСУ. Ці дрони відіграють надзвичайно важливу роль у забезпеченні ефективності та безпеки наших військових на передовій!

Якісні дрони, такі як Mavic 3 Pro, є незамінними інструментами для проведення розвідки та спостереження за ворожими позиціями. Вони дозволяють отримувати детальну інформацію про розташування та переміщення противника, що значно підвищує ефективність планування та виконання бойових операцій. Завдяки високій якості камер та стабільності польоту, ці дрони забезпечують чіткі зображення і відео, що є критично важливим для прийняття швидких та точних рішень на полі бою.

Завдяки своїй компактності та легкості в керуванні, дрони Mavic 3 Pro можуть швидко розгортатися та використовуватися у різних бойових умовах. Це робить їх особливо корисними для виконання різноманітних завдань, від розвідки до доставки невеликих вантажів чи встановлення зв’язку.

Наявність якісних дронів у ЗСУ значно підвищує боєздатність та безпеку наших військових, дозволяючи їм діяти більш ефективно та мінімізувати ризики. Кожен такий пристрій надає нашим захисникам перевагу над ворогом і сприяє швидшому досягненню перемоги.

Ми впевнені, що передані дрони Mavic 3 Pro стануть надійними помічниками для воїнів 67-ї ОМБр ДУК ЗСУ та допоможуть їм успішно виконувати свої завдання на захисті нашої Батьківщини.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Збір на квадрокоптери Mavic для воїнів 67-ї ОМБр ДУК ЗСУ

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Допомогти ЗСУ, реквізити: