Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Маємо відновити боєздатність воїнів, які втратили нічну оптику в бою на сході України

Благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» повторює збір на підтримку водіїв евакуаційної бригади в/ч А4118. Уся нічна оптика, на яку ми збирали раніше, згоріла разом з автівкою захисників. Під час ротації на східному напрямку вісім воїнів отримали поранення та назавжди втратили чотирьох побратимів. Аби запобігти таким трагедіям, 20-й окремий батальйон спеціального призначення ОПБр потребує нових систем нічного бачення.

Наразі бригада медичної евакуації має лише один оптичний прилад, з яким складно здійснювати ротації та рятувати життя воїнів. Аби не наражати на небезпеку себе та своїх побратимів, бойові медики працюють в повній темряві та потребують більше нічних прицілів.

Маємо полегшити титанічну працю парамедиків і швидко зібрати кошти на 2 ОКУЛЯРИ НІЧНОГО БАЧЕННЯ LAHOUX LVS-7 STANDARD++. Ці прилади стали незамінним елементом спорядження армії США та довели свою надійність у військовій службі українських захисників. Якісна нічна оптика LAHOUX LVS-7 STANDARD++ знайде застосування для екстреної допомоги героям, які боронять країну на сході. Найкраще обладнання має бути в руках найкращих людей, які рятують воїнів, ризикуючи власним життям. І ми маємо це забезпечити.

Мета збору — 326 800 грн.

Сума чимала, та нас набагато більше. Саме тому кожна гривня має значення. Зробіть благодійний внесок, аби воїни змогли врятувати більше людських життів.

Завдання водіїв евакуаційної групи 20-ї ОБСП ОПБр — безпечно здійснювати ротації на східному напрямку та максимально швидко доставляти поранених до шпиталю. Долучайтеся до збору на нічну оптику та підтримайте бойових медиків на східному фронті. В руках цих людей — життя наших воїнів, а в наших силах — дати їм в руки нічні приціли.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Черговий збір на прилади нічного бачення для бойових медиків 20-ї ОБСП ОПБр

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Допомогти ЗСУ, реквізити: