Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Повернемо світло в будинки та серця людей, які пережили окупацію та збройну агресію

Благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» закликає українців долучитися до великого збору на генератори для жителів Циркунів у Харківській області.

Циркунівська громада пережила окупацію з 24 лютого по 5 травня 2022 року, а з 5 травня по 10 вересня 2022 року перебувала в зоні активних бойових дій. Українськими селами пройшлося справжнє зло, що лишило по собі 43 вбитих і понад 69 поранених українців.

Унаслідок окупації та постійних обстрілів у Циркунах пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури, соціальні заклади та виробничі підприємства, багатоквартирні та приватні будинки.

Зараз у Циркунівській громаді проживає 3 805 людей. Попри всі жахіття війни ці люди не полишають своїх домівок і всіма силами відбудовують територіальну громаду. Села Руські Тишки, Черкаські Тишки, Петрівка, Українське, Черняки, Олександрівка, Михайлівка та Бутенкове через постійні перебої з електроенергією втрачають доступ до гідних умов життя. Тому мешканці громади потребують підтримки українців.

Благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» отримав офіційний запит на гуманітарну допомогу від Циркунівської сільської військової адміністрації. Маємо підтримати громаду всією Україною та забезпечити мешканців деокупованих Циркунів альтернативними джерелами електроенергії, а саме:

  • Генератори 5 кВт — 33 шт.

  • Генератори 7 кВт — 33 шт.

  • Генератори 9 кВт — 34 шт.

Сума збору — 5 966 235 грн.

Якщо кожен українець подасть братню руку допомоги жителям Циркунів, то разом ми повернемо світло всій громаді. На долю цих героїчних людей випало чимало страждань, але вони зберегли світло у своєму серці та сміливо йдуть уперед, аби відновити нормальне життя. Тому нехай наша єдність стане промінчиком надії для цих мужніх людей. Допоможіть зібрати на генератори для мешканців Циркунівської громади, щоб скоріше пройти цю темряву. РАЗОМ.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Великий збір на генератори для мешканців зруйнованих Циркунів на Харківщині

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Допомогти ЗСУ, реквізити: