pro_fond2
Про фонд

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» залучає фінансові та матеріальні ресурси для допомоги армії України, медичним закладам, хворим дітям та цивільному населенню, постраждалому внаслідок бойових дій.

Ми – невелика команда професіоналів і велике коло благодійників й волонтерів, об’єднаних спільними цінностями, бажанням втілювати ефективні соціальні проекти, допомагати для збереження життя й здоров’я.

Головними напрямками діяльності Фонду є:

– забезпечення військових підрозділів гуманітарними потребами, транспортом та екіпіруванням;

– надання можливості коштовного лікування захисникам, тяжко пораненим в результаті бойових дій;

– реалізація освітніх та соціальних проєктів для привернення уваги суспільства та міжнародної спільноти до проблем, пов‘язаних з війною;

– допомога дітям.

Місія та цінності

В першу чергу, ми закликаємо людей до щирої взаємодопомоги. Ви можете не співпрацювати з нами зовсім, але допоможіть людям навколо себе – і це вже буде чудово й правильно.

Наша місія – допомогти якомога більшій кількості людей щоб забезпечити їм безпечне життя та їх майбутнє.

Усі члени команди фонду впевнені, що людське життя має найвищу цінність, тому пріоритетом для нас є захист і збереження життя людей в умовах війни.

Ваша щедрість допомагає постраждалим родинам та нашим захисникам пережити війну і перемогти!

Наша мета – робити життя людей здоровим і якісним, наскільки це можливо. Здоров’я і підтримка дають можливість жити, творити, реалізовувати круті задуми.

Діти

Діяльність фонду  допомога дітям, їхнім батькам та лікарям у боротьбі з тяжкими хворобами. Це довгий і вартісний процес. Більшості сімей не під силу пройти його самостійно. Ми допомагаємо оплатити медикаменти, діагностику, процедури, закордонне лікування.

Ми об’єднуємо донати активних небайдужих людей та компаній для вирішення соціальних проблем.

Фонд дає можливість кожному долучитись не тільки співчуттям, а й стати учасником конкретних дій задля сталого розвитку, збереження життя і здоров’я тяжкохворих дітей.

Подаруйте дітям із тяжкими хворобами та їхнім батькам вашу допомоги  ставайте волонтером або зробіть пожертву, щоб оплатити для них лікування у найкращих спеціалістів.

Війна

24 лютого 2022 року росія віроломно напала на Україну, обрушивши ракетні та бомбові удари на міста й села. Орки намагалися прорватися зі всіх сторін.

Всім відомо, що Україна бореться проти зовнішньої агресії, відстоюючи свою незалежність. У цей час пріоритетним напрямком Фонду стає благодійна підтримка ЗСУ та інших силових структур, які відстоюють незалежність нашої країни.

Ми спільно воюємо проти ворога, кожен на своєму фронті. Наш благодійний фонд неабияк підтримує наших військових екіпіруванням, одягом, взуттям технікою тощо. Вірте в ЗСУ та у свої сили. Впевнено крокуємо разом до перемоги!

pro_fond

Підтримати діяльність фонду та задонатити: