Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Зарядімо воїнів в/ч А0139 на перемогу!

Благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» оголошує збір, який допоможе 101-й бригаді Генерального Штабу ЗСУ завжди залишатися на зв’язку. Воїни мають гостру потребу в зарядних станціях, які живитимуть супутникові системи, дрони, рації, оптичні прилади, мобільні та інші важливі пристрої, необхідні для стримування та ліквідації ворога.

Портативні станції можна легко переміщувати, швидко встановлювати та безшумно запускати на будь-якій місцевості, що допомагає підтримувати безперебійну роботу критично важливого обладнання. За цим стоїть ефективність і злагодженість на полі бою, а значить, і безпека наших захисників.

Забезпечити для ЗСУ стабільне живлення в польових умовах, та ще й під час активних бойових дій — це спільне завдання для всіх українців. Поки захисники боронять нас від вселенського зла, МАЄМО АКУМУЛЮВАТИ НАШІ ЗУСИЛЛЯ ТА ДОНАТИ НА 10 ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ.

Саме така кількість портативних установок забезпечить 101-шу бригаду не просто резервним, а деколи основним джерелом живлення для зарядки важливих електронних пристроїв. В умовах технологічної переваги противника закупити та доставити зарядні станції на фронт потрібно максимально швидко.

Наша мета — 450 000 грн.

Сума чимала, тому просимо долучитися до збору кожного українця. Тільки згуртовано, гривня до гривні, ми наблизимо той день, коли наші герої отримають доступ до джерел безперебійного живлення. Завдяки зарядним установкам воїни 101-ї бригади зможуть розвідувати ворожі та захищати власні позиції, планувати та втілювати військові операції без зайвого хвилювання за низький заряд техніки.

Кожна хвилина загрожує життю на фронті, і тому кожна ваша гривня стане вагомим внеском для збереження життя тих, хто зараз б’ється за наш спільний дім. Допоможіть нашому війську наближати мир — зробіть благодійний внесок для посилення 101-ї бригади Генштабу ЗСУ.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Збір на зарядні станції для 101-ї бригади Генерального Штабу ЗСУ

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Допомогти ЗСУ, реквізити: