До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» звернулися бійці 6-ого окремого стрілецького батальйону із запитом на прилад нічного бачення. Його вартість – 139000 грн.

Збір триває
Ми купили прилад нічного бачення AGM PVS-14 NW1 для ЗСУ. Він має наступні переваги:
  • Має найвищу роздільну здатність і найчистіше зображення, яке пропонує AGM;
  • Працює до 50 годин без підзяраду;
  • Має ручне підсвічування, відключення яскравого світла, має систему автоматичного відключення;
  • Витримує температуру від -51 до +49 С;
  • Вироблявся за стандартами НАТО для воїнів США;
  • Водонепроникний;
  • Бачить ворога за 2 км.
Цей пристрій незамінна річ на передовій і саме тому вона вже готова летіти на Луганський напрямок і виконувати свою головну функцію  виявляти окупантів і рятувати життя наших воїнів

Детальніше

До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" звернулися бійці 11-го окремого понтонно-мостового батальйону з проханням надати їм генератори, зарядні станції та одяг на загальну суму 1487035 гривень

Збір триває

Детальніше

Підрозділ «Сварог-12» потребує благодійної допомоги на суму 1254353 гривень, і БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОЖНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» оголошує збір на одяг, зарядні станції та генератори для наших захисників

Збір триває

Детальніше

Разом з ТРЦ «Dream Town» та Благодійним фондом «Допомога ЮА» ми створили неймовірний благодійний захід з метою зібрати допомогу армії України

Збір завершено

Зі щирою вдячністю кожній добрій душі, яка прийшла разом з нами на цей незабутній захід та внесла свій вклад у підтримку ЗСУ, ми хочемо висловити найтеплішу подяку. Ваша підтримка та щедрість дійсно роблять добре діло, надаючи нам сили та натхнення для важливої місії.

Разом ми здатні на неймовірні речі! Ваша активна участь у цьому заході є свідченням сили спільноти, яка може об’єднатися навколо важливої справи. Ви створили незабутню атмосферу позитиву та доброти, яка лине від кожного серця, присутнього на цьому заході.

Нехай ваші добрі дії послужать прикладом іншим, додаючи натхнення та роблячи позитивний вплив на навколишніх. Від кожного невеликого внеску до загальної мети виходить дуже важливий внесок у перемогу над труднощами.

Давайте разом продовжимо дарувати надію та підтримку тим, хто потребує нашої допомоги. Нехай ця єдність та сила спільноти супроводжує нас в подальших благородних діях та зусиллях. Разом ми зробимо світ кращим місцем для всіх! 💖🌟

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» отримав запит на благодійну допомогу у вигляді амуніції та техніки від захисників України з Аеророзвідки. Сума збору – 971354 гривень
Збір завершено

Ми з радістю і великою вдячністю повідомляємо, що завдяки вашій щедрості та небайдужості, ми успішно зібрали та передали всю необхідну благодійну допомогу нашим військовим. Ваша підтримка стала справжньою силою, що допомогла зробити це можливим.

Кожен предмет, кожен предмет техніки та кожен інструмент, який ми змогли передати нашим захисникам, стали важливими компонентами їхнього служіння на благо нашої країни. Ваша щедрість і доброта знайшли своє втілення в цій благодійній допомозі, які вже сьогодні використовуються для забезпечення безпеки та захисту України.

Серце наповнюється вдячністю, коли ми бачимо, як ваша підтримка перетворюється на реальні результати, на дії, що мають вагу та значення. Ви стали справжніми героями цієї благородної справи, і ми щиро вдячні кожному, хто приєднався до нашої спільної місії.

Ваша допомога вже знаходиться там, де їй найбільше потреба, де вона може найкраще послужити країні та захисникам. І кожен день, коли наші військові використовують ці засоби та ресурси, вони відчувають вашу підтримку та доброту.

Дозвольте нам висловити щирі слова вдячності вам та всім, хто долучився до цього благородного діла. Ви показали, що разом ми можемо зробити неймовірні речі, і ваша доброта становить джерело натхнення для нас усіх. Ви – найкращі, і ми пишаємося тим, що ви частину нашої великої родини благодійників та підтримки.

Детальніше

До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» по допомогу звернулися бійці 101-шої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ. Нашим захисникам потрібні дрон Mavic, Starlink та зарядні станції. Сума збору складає 200080 гривень
Збір завершено

З великою радістю і сердечною вдячністю хочемо поділитися з вами чудовою новиною. Наш Фонд успішно зібрав необхідну допомогу та передав її 101-шій бригаді Генерального штабу ЗСУ. Ваша підтримка дозволила нам придбати та передати їм важливу техніку, яка буде неоціненною підтримкою в їхній благородній місії захисту нашої країни.

Кожен предмет техніки, яку ми змогли передати нашим захисникам, є важливим інструментом у їхніх руках. Ваша допомога перетворилася на реальні можливості та ресурси, які допоможуть їм бути ефективнішими у виконанні завдань та забезпеченні безпеки України.

Не можна недооцінювати важливість вашого внеску та підтримки. Ваші донати важливі, як ніколи, і вони стають джерелом сил та ресурсів для наших військових. Кожен гривня, кожен благодійний внесок підтримує наших героїв на передовій та допомагає забезпечити їх необхідною технікою та обладнанням.

Ваша підтримка – це свідчення солідарності та єдності. Ви стали частинкою великої спільноти, яка разом з нами прагне до досягнення великих цілей. Ви – найкращі, і ми щиро вдячні кожній добрій душі, хто приєднався до нашого збору. Нехай ваша доброта та підтримка завжди повертаються вам удвічі більше. Дякуємо!

Детальніше

До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» вже вдруге звернулася мама Сашка з проханням про допомогу – хлопчику потрібне медичне обладнання на суму 28336 гривень

Збір завершено

З великою радістю повідомляємо, що БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" успішно передав усю необхідну допомогу мамі маленького Сашка. Цей момент має особливе значення для нас, адже завдяки вашій надзвичайній підтримці ми змогли зробити життя маленького Сашка більш комфортним і сповненим надії.

Мама Сашка з вдячністю прийняла допомогу від нашого Фонду, і це стало можливим завдяки великодушності і доброті наших благодійників. Ваша допомога дуже важлива, оскільки діти – це наше майбутнє. Кожна дитина має право на щасливе, здорове та повноцінне життя, і ваша підтримка допомогла зробити це можливим для Сашка.

Ми віримо в силу єдності та доброти людей. Коли ми об’єднуємося та робимо добрі справи, ми створюємо краще майбутнє для нашої країни і всього світу. Ваша доброта та щедрість дарують надію та допомагають тим, хто цього потребує.

Нехай ця історія буде прикладом того, як разом ми здатні зробити неймовірні речі і змінити життя на краще. Ми щиро дякуємо всім благодійникам, які приєдналися до нашого благодійного збору та внесли свій вклад у цю добру справу. Ваш внесок має величезне значення і допомагає зробити світ яскравішим і кращим місцем для всіх.

Давайте продовжувати разом робити добро і підтримувати тих, хто цього потребує. Разом ми зможемо зробити більше добра і змінити життя на краще! 🤗

Детальніше

До нашого Фонду звернулися військові із запитом на комп’ютери та принтери на суму 86247 гривень

Збір завершено

Хочемо висловити нашу вдячність кожній добрій душі, яка не залишилася байдужою та долучилася до нашої благодійної допомоги для Головного управління розвідки ЗСУ. Ця підтримка має неймовірне значення для наших розвідників, які завдяки своїй незламній роботі та наполегливості надають нам можливість читати щодня приємні новини.

Принтери та ноутбуки мають величезне значення для наших військових. Ця сучасна техніка є незамінною у роботі розвідки та забезпечує наших захисників потужними інструментами для отримання та аналізу важливої інформації. Ваша підтримка дозволила нам забезпечити їх цими важливими інструментами, що сприятиме їхній успішності та безпековому виконанню завдань на користь України.

Завдяки великодушності кожного з вас, військові вже отримали необхідну благодійну допомогу, яка дозволила підтримати їх у їхній благородній місії та забезпечити ефективність та результативність їхніх дій. Кожен ваш внесок став важливою ланкою в ланцюгу підтримки наших героїв на передовій, і ми глибоко вдячні вам за це.

Спільно ми доводимо, що ефективність та успішність залежать від об’єднаних зусиль кожного з нас. Ви виявили справжню силу єднання, і ваша доброта та небайдужість дають нам надію та віру в краще майбутнє. Нехай ця благородна місія завжди приносить вам гордість, а нашим захисникам – силу та впевненість у своїх можливостях. Ви – справжні герої, і ми пишаємося тим, що ви разом з нами. Слава Україні! ⚡️🔥

Детальніше

До команди БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» надійшов запит від 3 окремої штурмової бригади на Mavic 3 Pro Fly More Combo на суму 96082 гривень

Збір завершено

Наш Фонд з гордістю оголошує, що ми успішно передали дрон Mavic 3 Pro Fly More Combo нашим військовим. Ця нова техніка вже знаходиться в їхніх руках і стане незамінним помічником на передовій. Тепер наші герої матимуть можливість здійснювати точну навігацію та отримувати деталізовані зображення для більш успішного виконання завдань.

Кожен донат, кожна пожертва на наших благодійних зборах, наближає нас до перемоги. Важливість вашої підтримки неможливо переоцінити. Кожен внесок допомагає надавати нашим військовим потрібне спорядження та техніку, яка робить їх роботу більш ефективною та безпечною.

Ми щиро вдячні всім благодійникам, які долучилися до нашої благодійної допомоги. Ваша щедрість та небайдужість зробили це можливим. Ви стоїте пліч-о-пліч з нашими героями на передовій, даруючи їм інструменти для перемоги. Спільними зусиллями ми проявляємо справжню єдність та підтримку. Нехай кожен донат вас надихає та додає сили, а наші військові відчувають вашу підтримку на кожному кроці свого шляху. Разом ми здатні досягти більше та забезпечити перемогу для нашої країни! 💪

Детальніше

35 бригада Морської піхоти дуже чекає на нашу швидку допомогу у вигляді Dji Mavic 3 Fly More Combo, тож ми не гаяли час і закрили збір на суму 112595 гривень!

Збір завершено

Ми любимо понеділки

Ми любимо українців💛

Ми любимо кожен куточок нашої рідної землі!

Ми любимо ЗСУ!

Початок цього тижня наповнений радістю та позитивом завдяки відеороликам, які нам надіслали наші незламні воїни. Ми раді, що могли допомогти їм.

Ця наша робота, ці благодійні зусилля мають справжнє значення. Ми передали благодійну допомогу допомогу 35-тій бригаді морської піхоти, прагнучи подарувати їм додатковий комфорт та підтримку у їхній благородній місії. Ми віримо, що це додасть їм сил та впевненості в їхньому важливому завданні.

Щиро дякуємо всім благодійникам, які долучилися до цього благородного діла! Ваша щедрість та небайдужість допомагають змінювати життя наших захисників, дарують їм натхнення та віру у краще майбутнє. Разом ми проявляємо справжню єдність та силу, підтримуючи наших героїв на передовій. Нехай ця любов та підтримка оберігають їх і допомагають на  шляху до перемоги! 🙏💪

Детальніше

Збір коштів на техніку та амуніцію для військових 11-го окремого понтонно-мостового батальйону на Херсонському напрямку. Сума збору – 1164490 гривень
Збір завершено

Хочемо висловити найщирішу подяку всім тим, хто надіслав свої донати  на фонд і допоміг військовим саперам🍉

Ваша підтримка дуже важлива для нас і для наших героїв, які кожен день ризикують своїм життям, щоб забезпечити безпеку нашої країни.

✅Завдяки вашим донатам, ми змогли забезпечити саперів необхідними матеріалами, обладнанням та іншими ресурсами, які допомагають їм ефективно та безпечно виконувати свою роботу

Ваша підтримка допомагає зберегти життя та здоров’я наших саперів, а також забезпечує безпеку для всіх нас.

Нехай ваші добрі справи завжди повертаються до вас удвічі більше. Разом ми зробимо світ кращим місцем!✌️

Просто хочемо ще раз сказати "дякую" за вашу неймовірну підтримку. Ваша допомога зі збору коштів на техніку та амуніцію для 11-го окремого понтонно-мостового батальйону дійсно допомагає нам.

Це важливий крок назустріч до наших цілей, і ми хочемо вам сказати, як це важливо для нас. Ваша щедрість дійсно має відчутний вплив, і ми дуже цінуємо вашу допомогу.

Ще раз велике спасибі за те, що ви з нами. Ми дуже вдячні за вашу підтримку. ❤️

Детальніше

Маємо новий невеликий запит на Mavic 3 та змінні батареї до нього для 27 прикордонного загону, а отже збираємо 112892 гривень!

Збір завершено

💙💛 Немає нічого вищого, ніж відчуття нашої незламної єдності 💙💛

Крок за кроком кожен з нас робить свою історію. Хтось постійно робить донати, щоб підтримати військових; хтось працює, підтримуючи економіку і надаючи роботи місця українцям, при цьому поповнює бюджет країни; хтось просто вчиться, не зважаючи на небезпеку, робить записи, публікації, щоб світ почув нас; хтось проїжджає тисячі кілометрів, щоб надати допомогу військовим🤝

Із невичерпною вдячністю і пишаючись кожним з вас, хочемо висловити велику подяку благодійникам за їхню важливу місію та безмежну відданість.

Ваші дії – це яскравий приклад відданості і любові до нашої Вітчизни.

Ваша допомога, спрямована на підтримку військових з 27 прикордонного загону, допомагає зміцнити обороноздатність нашої країни та забезпечити безпеку для кожного громадянина.

Сполучивши наші сили, ми створюємо неперевершену силу, спрямовану на одну і єдину мету – ПЕРЕМОГА. Кожен ваш внесок, кожна ваша дія, кожна дія – це крок до перемоги, яка буде належати нам усім. Нехай наша єдність буде неоглядною, а наша віра в краще майбутнє – незламною.

Дякуємо вам за вашу силу, відданість та незгасну любов до України. Разом ми непереможні, і разом ми досягнемо перемоги, яку заслуговуємо!

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" отримав запит на допомогу від 3 штурмової бригади на засоби розвідки, зв’язку й комп’ютерів на загальну суму 214275 грн.

Збір завершено

Наші неймовірні та незламні військові отримали ще один доказ найвищого захоплення та підтримки з боку всього нашого об’єднаного народу – благодійну допомогу!

Кожна копійка, кожен поширений пост - вони всі стали фундаментом успіху, завдяки якому нам вдалося зібрати необхідні кошти за лише 2 дні, щоб забезпечити 3-ю Окрему Спеціальну Бригаду всім необхідним 💪🏼

Ці закупи – це результат нашої спільної доброї волі, щедрості та солідарності. Ваші донати, ваші репости - це вираз вашої великої вдячності та поваги до тих, хто віддає найкраще, заради нашої безпеки та свободи. Ваша підтримка – це міцний доказ того, що кожен із нас може змінити світ навколо себе, а разом ми стаємо непереможними. 🤝

Ми дуже горді кожним з вас, і ми відчуваємо, як нація росте і зміцнюється завдяки нашим об’єднаним зусиллям. Наша сила полягає у нашій єдності, у здатності допомагати одне одному, підтримувати та надихати.

✅ Так тримати, дорогі друзі! Наша місія лише почалася, і ми впевнені, що попереду нас чекають ще більше можливостей надавати допомогу, дарувати надію та досягати нових перемог.

Наші досягнення нагадують нам, наскільки важливо бути небайдужими у світі, де кожна рука, кожне слово та кожна дія може змінити хід подій. Безмежно важливо відчувати спільну відповідальність за долю нашої країни та майбутніх поколінь. Нехай наша єдність буде джерелом натхнення для всіх, хто ще вагається, доки не побачить, як глибока і велика може бути сила спільних зусиль.

Разом ми впевнено пройдемо шлях до яскравого майбутнього, де наша єдність і взаємодопомога будуть світити як вогонь, який веде нас до більш справедливого та сильного світу. Дякуємо! 

 

Детальніше

Новий запит до БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" від військових Міністерства оборони України, цього разу наша ціль – Mavic 3 Fly More Combo, а для цього нам знадобиться 109571 грн
Збір завершено

В цей непередбачений час, коли кожен день стає випробуванням нашої єдності та рішучості, ви стоїте перед нами як справжні герої, що несуть в собі сили та дух українця. Ваша реакція на наш заклик допомогти стала свідченням вашої величезної солідарності та відданості ідеї підтримки наших військових.

Ваші донати, ваші дії та ваші маленькі й великі внески склали величезний пазл, який став основою нашої успішної спільної місії. Ви – наші найсильніші союзники, борці з найчистішим вогнем патріотизму в серцях. Ваша готовність бути незламними опорами для наших захисників, ваша прагнення зробити найкраще для України – це прекрасний приклад для всіх нас.

Ваша щедрість стала неоціненним даром, який допомагає нам реалізовувати нашу спільну мрію про кращу, сильнішу Україну. Ваша відданість є свідченням великого розуміння та підтримки завдань, що стоять перед нашими Збройними Силами.

Ми переконані, що ваші дії – це не лише прояв гідності та доброти, а й безмежна віра в нашу спільну місію. Ви, наші дорогі благодійники, стаєте архітекторами позитивних змін, які відбуваються у нашому світі. Ви підносите свої голоси заради наших героїв, заради миру та свободи, що є основою нашого існування.

З великою гордістю та вдячністю, ми піднімаємо прапор нашої незалежності та разом з вами вигукуємо: Слава Україні!

Детальніше

Великий збір для Командування сил ТрО. Нашим захисникам потрібні одяг, амуніція та зарядні станції для більш комфортного та якісного виконання бойових завдань на суму 5630000 гривень
Збір завершено

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" з великою радістю та невгамовним прагненням надати допомогу Збройним Силам України та Територіальним Органам всіма можливими способами. Наше покликання – підтримувати та оберігати тих, хто бореться за нашу незалежність та безпеку.

Цього разу, ми з великим задоволенням повідомляємо, що ми вдалося передати благодійну допомогу, загальною сумою понад 2 мільйони гривень.

На кожному кроці нашої діяльності ми відчуваємо неймовірну вдячність та глибоку повагу до тих людей, які відгукнулися на наш заклик та долучилися до благодійної місії. Ваша готовність віддати свою підтримку, ваше прагнення зробити світ навколо кращим, додає сили та мотивації кожному кроку, який ми робимо.

Спільно ми створюємо світлу дорогу для наших захисників, які віддають найкраще з себе, щоб забезпечити нашу безпеку та свободу. Ви, благодійники, стаєте справжніми архітекторами позитивних змін, котрі несуть добро та надію в життя тих, хто служить на передовій.

Ви – справжні герої, які роблять світ кращим, і ми відчуваємо глибоку вдячність кожному, хто долучився до нашої спільної справи.
Пишаємося нашими захисниками й благодійниками!

Детальніше

Без електроенергії вкрай важко залишатися на зв’язку й використовувати електроприлади, тому БЛАГОДЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" відкрив збір на 8 генераторів для Командування сил ТрО. Сума збору складає 374000 грн
Збір завершено

З допомогою небайдужих та плідними зусиллями благодійників, кошти для нашої благородної місії були зібрані з приголомшливою швидкістю. І ось, завдяки кожному, хто долучився до збору, команда фонду вже оперативно та невпинно втілила у життя свій важливий обіцяний крок.

Ваша величезна підтримка стала світлом, що пролягло вперед, показуючи нам, що добро завжди має шлях до перемоги. Ви, благодійники, що об’єдналися під знаменами доброти, віри та патріотизму, дозволили нам рухатися вперед із впевненістю в своїх діях. Швидкість зібрання коштів та невимовна активність вашого внеску надихнули нас діяти ще рішучіше, ще відданіше, щоб досягти поставленої мети.

Ваша відданість, ваша доброта, ваша віра - це те, що вражає нас найбільше. Кожен внесок, кожен вклад, кожен репост – це справжній дарунок, який зберігає нашу надію, надихає нас і надає сил у незламному прагненні до досягнення великих результатів.

Завдяки вам, нашим надзвичайним благодійникам, наша команда була в змозі швидко, але ретельно організувати та втілити закупівлю необхідних генераторів.

Ми хочемо виразити нашу щиру вдячність кожному, хто приєднався до нашого благодійного збору та вніс свій внесок у цю важливу справу. Ваша підтримка зробила закупівлю 8 генераторів можливою і допомагає нам створювати кращі умови для наших захисників.

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" провів збір на елементи одягу, плитоноски та зарядні станції для ТрО на суму 1132945 грн

Збір завершено

Ми відчуваємо велику вдячність до наших благодійників, які долучилися до цієї благородної справи. Ваша допомога дозволила нам зробити цей важливий крок у підтримці наших військових. Ви стали частиною того, що допомагає забезпечувати нашим героям найкращі умови та необхідні ресурси для виконання їхньої благородної місії.

Кожен ваш донат – це доказ вашої небайдужості та рішучості допомагати.

Ви – незамінні партнери у цій важливій місії, і ваш внесок надає нашій роботі новий рівень сенсу та значущості.

Завдяки вашій великодушності та надзвичайній солідарності, ми маємо можливість надати нашим хлопцям та дівчатам те, що є найбільш важливим – підтримку, засоби та ресурси для успішного виконання їхнього благородного завдання.

Важливо завжди пам’ятати, що перемога не народжується сама по собі, вона формується кожним нашим кроком, жертвою і дією. Підтримка Збройних Сил України – це наша спільна відповідальність, наш внесок у будівництво сильної та незалежної країни. Кожен внесок, кожна допомога, кожен жест підтримки – це цеглина, що кладеться до фундаменту нашої перемоги. Віра, об’єднаність і рішучість кожного з нас роблять нашу перемогу можливою.

Разом ми доводимо, що ніякі випробування не можуть зламати нашу рішучість та віру у єдність. Дякуємо кожному. Слава Україні!

Детальніше

Аеророзвідка – вкрай важлива складова успіху воєнних операцій, тож БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" зібрав 681510 й закупив всю необхідну допомогу 💪🏼 
Збір завершено

Завдяки вашій великодушності та вірі в спільну справу, ми успішно закупили різновидні генератори, зарядні станції та амуніцію, які вже знаходяться в руках наших незламних воїнів з Аеророзвідки.

Кожен генератор, кожна зарядна станція, кожен набій амуніції – це практична допомога, яка зростає важливістю під час найважливіших моментів. Ваша внесена підтримка вже допомагає нашим воїнам зосередитися на своїх завданнях та робити неможливе для захисту нашої країни.

Ми щиро вдячні кожному благодійнику, хто долучився до цього важливого збору. Ви дали змогу нам підтримати наших захисників, покращити їхні умови та забезпечити їх засобами, необхідними для успішного виконання завдань.

Ваша підтримка – це великий вклад у наше майбутнє та майбутнє наших воїнів. Ми цінуємо вашу гуманність, відданість і віру в перемогу.

Дякуємо вам за те, що разом ми робимо реальну різницю та допомагаємо нашим захисникам боротися за свободу та безпеку нашої країни!Детальніше

Черговий збір від БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» для ЗСУ. Цього раду по допомогу звернулися воїни з Аеророзвідки – їм були потрібні одяг та амуніція на суму 190185 грн

Збір завершено

Разом з вами, друзі, ми здійснили дивовижне – зібрали необхідну суму у розмірі 190184,98 грн. Ця цифра не просто числа, це спільний внесок, який ви внесли у нашу спільну справу. І зараз ми хочемо щиросердечно подякувати кожному, хто долучився до цього важливого збору.

Ваша підтримка – це світло в темних часах, це доказ того, що доброта та об’єднаність долають будь-які виклики. Ми цінуємо кожен внесок, будь він великим чи невеликим, бо саме завдяки вам ми можемо дарувати нашим військовослужбовцям найкраще – якісний та надійний одяг, який стане їхнім союзником у важких моментах.

І отже, з глибокою вдячністю та теплом у серці, ми хочемо оголосити, що всі ці незамінні предмети одягу, які ви допомогли придбати, вже знаходяться в руках наших військових. Вони – герої на передовій, і ваша підтримка робить їх сильнішими та впевненими у своїй місії.

Разом ми вже наближаємо нашу перемогу, бо ваша доброта, об’єднаність та віра в краще завжди ведуть до позитивних змін. Нехай ваша добра справа буде вдячним відгуком про вас, про ваші серця, що віддано допомагають тим, хто стоїть на сторожі нашої свободи та миру. Дякуємо!

Детальніше

Збір на амуніцію, Starlink та іншу техніку для Національної гвардії України на суму 528083 гривень

Збір завершено

Серцем і душею ми ділимося з вами важливими новинами. Амуніція для 53-х бійців та система Starlink вже передані у надійні руки Національної Гвардії України.

Їхній героїзм і відданість – це джерело нашої глибокої вдячності. Ми віримо у їхню міцність, відвагу та рішучість. Зичимо їм нескінченної наснаги, внутрішньої сили та віри у свою місію. 🙏

Підтримка кожного з нас допомагають надати цим справжнім героям сили і волі у важкі моменти. Ми молимося за кожного бійця, за кожне віддане серце, що ризикує своїм життям заради нашого майбутнього.

Ми завжди будемо готові стати на сторожі нашої країни, підтримувати і вдосконалювати наші дії, щоб надавати допомогу та підтримку нашим захисникам.

Разом, з об’єднаними зусиллями, ми зробили можливим важливий крок на шляху до забезпечення безпеки та захисту нашої країни. Нехай наша спільна допомога буде світлим прикладом єднання та солідарності.

Також, неабиякою вдячністю зігріває наші серця підтримка небайдужих благодійників. Це ваша грандіозна відданість, ваші пожертви та довіра допомогли нам втілити термінове прохання військових у реальність.
Ви – справжні герої нашого часу, і ми глибоко цінуємо вашу доброту та велику підтримку. ✅

Детальніше

До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» надійшов запит на 655992 на надання благодійної допомоги у вигляді техніки від Національної гвардії України

Збір завершено

8 надпотужних зарядних станцій вже вирушили на передову 💡🔋🔌

Вони – не просто прилади, а допомагають нашим захисникам утримувати важливий зв’язок на різних фронтах. Це означає, що наші герої можуть більш ефективно виконувати свої завдання, залишатися в курсі подій і, найголовніше, мають більше шансів залишитися живими. Навіть звичайна станція на передовій – це як додатковий бронежилет чи каска, які збільшують шанси на виживання в складних ситуаціях. 🔌

Ваші донати – це невидима, але неймовірно цінна зброя, яка допомагає зберегти життя та внести вагомий внесок у перемогу.

Ми тримаємо кулачки за наших військових, надсилаємо їм найкращі побажання та підтримку. Разом ми є сильними і завжди готовими підтримати тих, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини. ❤️‍🩹
Ми цінуємо та вдячні кожному з вас, хто долучився до нашого благодійного збору. Ваша допомога стала можливістю надати нашим військовим потужний інструмент для забезпечення їхньої безпеки та успішної діяльності на передовій.

Детальніше

Збір на засоби розвідки та зв’язку для 11-го окремого понтонно-мостового батальйону на суму 1102062 гривень

Збір завершено

Ваша щедра підтримка вже дала свої плоди і перетворюється на неймовірні можливості для наших захисників 🌟

Завдяки вашому внеску, якісні зарядні станції стали невід’ємною частиною нашої військової операції. Ці важливі пристрої, які забезпечують надійне та швидке заряджання, не тільки зберігають життєво важливу техніку в оптимальному стані, а й роблять її більш мобільною та ефективною. Вони стають критично важливими умовами для виконання бойових завдань, сприяють збереженню контролю над роботою дронів, підтримують зв’язок і допомагають розвідувальним діям. Кожна зарядка стає можливістю продовжити важливі місії та забезпечити безпеку наших воїнів на передовій.

Ми хочемо висловити щиру вдячність кожному, хто долучився до цієї благородної справи. Ваша підтримка показує, що небайдужість та солідарність мають потужну силу. Ви даруєте нашим захисникам не лише конкретні ресурси, а й надію, що ми разом здатні змінювати світ навколо. Саме ваші донати допомагають нашим воїнам долати труднощі, зберігати віру та робити нашу країну міцнішою.

Ми відчуваємо вашу підтримку, і це надзвичайно важливо. Разом ми творимо позитивні зміни та даруємо нашим героям надію та підтримку. Дякуємо вам за вашу важливу роль у цьому надзвичайно важливому завданні. Нехай ваша доброта та небайдужість завжди приносять плоди та ведуть до позитивних результатів. 🙏

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» підтримує Національну гвардію України та з радістю допомагає нашим захисникам технікою. Цього разу сума благодійної допомоги складала 237806 грн

Збір завершено

Наша команда купила неймовірну та незамінну пташечку – дрон Mavic 3 FLY MORE COMBO, яка стане справжнім партнером для наших захисників. Цей дрон важливий та потрібний, як ніколи, і вже готовий допомагати нашим ЗСУ.

Разом із ним відправився і наш незамінний союзник – зарядна станція, що забезпечить нашим військовим постійний доступ до енергії. Така спільна підтримка та зусилля не мають ціни. Ми дуже вдячні всім, хто долучився до цього проекту, хто допоміг реалізувати цю важливу місію. Разом ми створюємо реальну підтримку для наших захисників і крокуємо до перемоги! 💪

Такі дії показують, що коли об’єднуються сили та ресурси, ми здатні до досягнення неймовірних результатів. Цей крок вперед до використання сучасних технологій у військовій справі є важливим внеском у безпеку та успіх нашої держави.

Разом ми формуємо майбутнє, де сучасні технології і підтримка наших громадян грають важливу роль у забезпеченні миру та стабільності. Нехай цей крок до передової техніки буде символом нашої об’єднаної сили та віри в перемогу. Ми разом, і разом ми непереможні!

Кожен, хто долучився до збору коштів та підтримав наш фонд, заслуговує найвищої подяки. Ваша відданість і підтримка допомагають забезпечити наших захисників необхідним обладнанням та технікою. Дякуємо, що стоїте пліч-о-пліч з нашими військовими, допомагаючи їм забезпечити безпеку та перемогу для нашої держави.🤝

Детальніше

До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» поступив запит на комплекти зимового одягу від 101-шої бригади Генерального штабу ЗСУ на суму 56150 грн

Збір завершено

Кожного дня разом з вами ми збираємо допомогу для наших захисників. Серцями й руками об’єднані, ми прагнемо, щоб наші герої були краще забезпечені та захищені.

Спільними зусиллями ми складаємо пазл надії та підтримки, який зігріває серця та допомагає військовим на передовій. Ваша небайдужість і підтримка – це безцінний вклад у майбутнє нашої країни, це пам’ять про тих, хто пожертвував життям заради нашої свободи.

Для хлопців, які стоять на захисті, кожен крок на шляху до перемоги є надзвичайно важливим, а ваша підтримка додає їм сили й віри. Дякуємо вам за те, що ви разом з нами, за те, що ви покладаєте своє серце у кожну допомогу, за те, що ви допомагаєте зберегти життя і надати надію.

Дякуємо кожному з вас, хто долучився до нашого збору та допоміг забезпечити наших воїнів найкращим. Спільно ми робимо неймовірні речі, даруючи їм тепло та захист в ці важкі часи. Це велика перемога для нас усіх, і ми глибоко вдячні вам за вашу відданість і підтримку. Нехай цей зимовий одяг стане символом нашої єдності та дружби, який нагадуватиме нашим героям, що вони ніколи не залишаються на полі бою самотніми.

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» мав за честь допомогти нашим захисникам з 95-тої окремої десантно-штурмової бригади. Сума допомоги –128070

Збір завершено

Авто, наповнене додатковими засобами і обладнанням, вже успішно передане нашим військовим, який з великою рішучістю та відданістю служить на благо нашої незалежної держави. Це авто тепер несе на собі важливу місію – підтримувати наші сили на передовій, забезпечуючи надійний та швидкий транспорт для виконання різноманітних завдань.

Кожен кілометр, пройдений цим авто, стане кроком до захисту нашої територіальної цілісності та безпеки наших громадян. Нехай це авто завжди служить на благо країни та буде свідком незламної волі та доблесті наших захисників.

Спільно з вами, небайдужими громадянами, ми змогли зробити це можливим. Ваша підтримка, щирість та готовність допомогти герою нашої армії внесли вагомий вклад у цей важливий крок. Ми вдячні кожному, хто долучився до нашого збору, кожному, хто пожертвував свій час та ресурси, щоб допомогти нашому воїну.

Нехай це авто завжди їде шляхом перемоги, надійно переносячи на собі важкий обов’язок захищати нашу Батьківщину. Хороших поїздок, Збройні Сили України! Ваша відданість та мужність надихають нас всіх.

Ми разом, ми єдині – і разом ми переможемо! 💪 Дякуємо кожному, хто долучився до збору.

 

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» зібрав коштів на суму 51170 для допомоги 3 ОШБр!

Збір завершено

Ця подяка направлена КОЖНОМУ з вас, хто об’єднався для підтримки наших військових братів із 3 ОШБр. За вашою підтримкою хлопці тепер мають неоціненний актив – причіп для перевезення всього необхідного: генераторів, станцій, продуктів, амуніції та багато чого іншого.

Кожен внесок, кожен допомогти має велике значення. Ваша відданість та солідарність роблять дива для наших Збройних Сил. Їхня вдячність не має меж, і вони відчувають вашу підтримку і благословення. Ви – справжні герої, які дарують нашим воїнам шанс на краще та безпечніше завтра.

Ваша допомога не просто матеріальна – вона надихає, підтримує і дає силу продовжувати боротьбу. Цей причіп став важливим засобом для їхнього успіху та відваги. Ви – НАЙКРАЩІ, і їхні серця наповнені вдячністю і повагою до вас.

Разом ми докажемо, що єдність і солідарність можуть змінювати світ навколо нас. Дякуємо, що стали частиною цієї неймовірної спільноти підтримки та надії. Нехай вас супроводжує гордість за свою доброту і віра у перемогу! 💕

Ми щиро дякуємо кожному, хто приєднався до нашого збору та вніс свій внесок. Ваша підтримка допомогла зробити цей проект реальністю, і ми пишаємося тим, що разом ми можемо допомагати та підтримувати наших захисників на передовій. Нехай цей причіп стане символом нашої єдності та рішучості перемогти разом!

Детальніше

Збір на амуніцію для 3 окремої штурмової бригади в Донецьку область на суму 1502450 грн. Для БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» – немає нічого неможливого

Збір завершено

Коли ми готувалися до від‘їзду – нас переповняли емоції відповідальності, адже нам було дуже важливо передати бійцям необхідні речі, які принесуть велику користь і зроблять життя військових більш комфортним!

Приїхавши до них, ми відчули, що наші зусилля не пройшли даремно, що ми всі РАЗОМ внесли внесок у життя наших захисників. Це була неймовірно важлива місія, і ми вдячні кожному, хто долучився до нашого збору та підтримав нас у цьому важливому завданні.

Ми вже повернулися, і хоч з почуттям втоми, але із величезним піднесенням ми працюємо далі. Це лише початок нашого шляху, і ми впевнені, що разом з вами ми зможемо зробити ще більше для наших військових

Закликаємо кожного також приєднуватися до зборів, щоб показати нашим військовим, як ми цінуємо та поважаємо їх роботу. Ваша підтримка є невичерпним джерелом сили та натхнення для нас. Разом ми зможемо зробити більше і допомогти нашим героям на передовій. Дякуємо вам за вашу небайдужість та доброту! ❤️

Детальніше

3 ОШБр – надзвичайно досвідчені на вмілі бійці, що потребували нашої допомоги на суму 366073 гривень 💙💛

Збір завершено

Завдяки вам, наші неймовірні благодійники, ми з радістю і вдячністю хочемо оголосити, що ми досягли нашої цілі! Кожен ваш внесок, незалежно від його розміру, відіграв свою надзвичайно важливу роль у досягненні цього результату. Ви допомогли зібрати необхідну суму, яка тепер стане джерелом підтримки наших воїнів на передовій.

Кожна рукавичка, кожен протигаз, кожен молоток чи зварювальний напівавтомат, кожна м’ясорубка, терка та ліхтар – це не просто предмети. Це прояв вашої доброти та підтримки, які допоможуть нашим солдатам виконувати свої обов’язки на найвищому рівні, забезпечуючи їх комфорт та безпеку. Ваші дії показують нашим захисникам, що вони не самотні, що ми стоїмо разом з ними, підтримуємо їх та цінуємо їхню важливу працю.

Ми хочемо особливо подякувати кожному благодійнику, хто долучився до нашого збору. Ви стали часткою цієї неймовірної спільноти, яка докладає зусиль для підтримки наших захисників. Ваша готовність допомогти, ваша щедрість та віра в наше спільне завдання – це джерело надзвичайної мотивації для нас.

Отже, дякуємо вам, наші неймовірні благодійники! З вашою підтримкою ми вже посилаємо благодійну допомогу на передову, де вона буде служити на благо нашої країни та наших сміливих воїнів. Разом ми доводимо, що кожна допомога робить велику різницю, а наша об’єднана сила здатна до неймовірних здобутків. Нехай наша підтримка буде джерелом сили та натхнення для наших справжніх героїв – Збройних Сил України!

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» об’єднує країни! Наша команда спільно з друзями із Норвегії передали благодійну допомогу дітям-переселенцям та їхнім батькам.

Збір завершено

Спільними зусиллями та завдяки нашим норвезьким друзям, ми змогли принести промінь добра та надії в життя дітей-переселенців. Вони отримали значущу допомогу у вигляді памперсів, необхідного одягу та життєво важливих продуктів харчування. Ці діти потребують нашої уваги та підтримки, і ми вдячні за те, що маємо можливість бути для них опорою.

Норвезькі друзі, ваша глибока і невимовна вдячність від нас та від дітей, які отримали вашу допомогу. Ви даруєте їм не тільки матеріальні речі, але й надію на краще майбутнє. Ваша підтримка надихає нас і надає сил у цей складний період їхнього життя.

Ми цінуємо кожен внесок, кожну допомогу, яка робить життя цих дітей трохи кращим. За нами стоїть справжня спільнота, мільйони добрих сердець з різних куточків світу, які разом з нами підтримують та прагнуть змінювати на краще життя тих, хто потребує допомоги. Спільно ми створюємо хвилі добра, які долають відстані та принесуть нам всім щасливе майбутнє. ❤️‍🔥✨

Детальніше

До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» звернулися військові з ССО ЗСУ з запитом на комплекти одягу та амуніції на суму 957284 грн

Збір завершено

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" з радістю та великим ентузіазмом оголошує про досягнення неймовірного результату завдяки вашій підтримці та щирому бажанню допомогти ЗСУ. Саме завдяки вашому розумінню та підтримці вдалося зібрати необхідну суму коштів, що вже стала джерелом змін і поліпшень для наших військових.

Ваші внески стали справжньою рушійною силою для досягнення цієї мети. Кожен вклад в цей благородний збір має величезне значення, він став краплею у великому морі допомоги, яка зростає з кожним вами.

Отримавши надзвичайно важливі предмети одягу та генератори, наші військовослужбовці відчули вашу турботу та підтримку. Генератори забезпечують надійне електропостачання, а якісний одяг захищає від непогоди та холоду, даруючи можливість зосередитися на виконанні своїх завдань.

Наш Фонд глибоко пишається тим, що може бути часткою цієї великої родини підтримки Збройних Сил України. Ваша небайдужість, віра та допомога – це найцінніші активи, які дарують нам сили та віру у краще майбутнє для нашої країни.

Завдяки вашій великодушності, ми вже стали свідками реальних змін у житті наших захисників. Разом ми продовжуватимемо працювати на благо України та підтримувати тих, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини. Велике спасибі за вашу неоціненну підтримку та відданість цій благородній справі!

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» оголосив збір для того, щоб забезпечити наших воїнів 3-тої танкової Залізної бригади електроенергією на передовій. Для цього нам знадобилося 1384600 гривень благодійної допомоги
Збір завершено

Щиро дякуємо всім нашим неймовірним донорам та надійним партнерам 💕, які разом з нами зробили цей проект успішним. Ваша небайдужість і підтримка стали справжньою силою, яка допомогла нам здійснити цю місію. Без вашої щедрості та відданості, це завдання було б неможливо досягнути.

Ми віримо, що ця безцінна допомога, яку ви надали, покращить умови життя та роботи наших неймовірних захисників з 3-тої танкової Залізної бригади. Генератори, які ми отримали завдяки вашій підтримці, вже були передані військовим цієї бригади, і це стало можливим завдяки вам.

Ваша підтримка надихає нас докладати ще більше зусиль у забезпеченні потреб наших військових та вдосконаленні їхнього обладнання. Ми віримо, що разом ми зможемо створити кращі умови для наших захисників, які ризикують своїм життям на передовій. Ваша підтримка має величезне значення, і ми щиро вдячні кожному з вас за це.

Ваша допомога відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні бойової готовності та безпеки наших солдатів. Ви показали, що разом ми можемо зробити велику річ, і ми безмежно вдячні вам за це. Нехай ваша щедрість та доброта повертаються вам удвічі. Разом ми підтримуємо наших героїв на передовій, і це є найкращим виявом нашої єдності та солідарності. Дякуємо всім!

Детальніше

До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» надійшов запит на комплекти одяг зима-осінь та амуніції для 3-тьої танкової Залізної бригади на суму 498024 гривень

Збір завершено

Наша щира вдячність лунає дуже гучно і від щирого серця – ДЯКУЄМО, ДЯКУЄМО І ЩЕ РАЗ ДЯКУЄМО!

Кожному благодійникові, який об’єднався з нами в цьому благородному ділі, ми хочемо висловити найщирішу подяку. Кожна річ, кожна куртка, шапка, штани та взуття, які ви допомогли придбати, стають не лише обладнанням, але й проявом вашої небайдужості, великодушності та солідарності.

Завдяки вашій підтримці ці речі вже знаходяться на передовій, гріють тіла та душі наших воїнів. Ви стали важливим ланкою в цьому ланцюгу підтримки, допомогли створити комфорт та безпеку для тих, хто бореться за наше майбутнє. Ваша допомога становить справжнє втілення гасла "Разом до перемоги!", і ми глибоко цінуємо кожен ваш внесок.

Ваша доброта та великодушність роблять великий внесок в життя наших захисників. Ви підтримали не тільки їхні фізичні потреби, а й душевний стан, зарядили позитивом та вірою в світле майбутнє. Нехай ваша добра справа приносить вам вдвічі більше радості та щасливих моментів. Разом ми робимо неймовірне, і ми щиро вдячні вам за це!

Детальніше

Для бійців 93-тої бригади Холодний Яр було зібрано 412230 гривень для того, щоб закупити амуніцію

Збір завершено

У нашому щоденному житті, кожен із нас переживає різноманітні спектри емоцій, маючи справу з постійними перепадами світла, відсутністю зв’язку та тепла... 🤪 Та у хлопців із Холодного Яру інші, надзвичайно глибокі переживання: чи повернуться вони та їхні побратими додому, чи зможуть пережити ще одну ніч, чи вони коли-небудь знову почують голоси своїх рідних... 😣 Кожен день ці відважні захисники відчайдушно борються за НАШУ державу, і найменше, що ми можемо зробити для них – це надати підтримку у вигляді необхідних речей 🙏💪🏼

Хлопці, ми стоїмо з вами пліч-о-пліч до кінця, до нашої перемоги, і після неї 🙏. Ваша смілива відданість і самопожертва надихають нас кожен день. Ми хочемо висловити щиру вдячність усім, хто долучився до збору та підтримав нашу спільну справу. Ваша допомога – це не просто речі, це вияв людської теплоти, доброти та великодушності. Дякуємо вам за те, що ви даруєте їм частинку комфорту, яка допомагає їм тримати вогонь надії й відваги горіти яскраво в цей важливий час.

Разом ми маємо силу змінювати життя, підтримувати та надихати тих, хто встає на захист нашої Батьківщини. Нехай ця солідарність та підтримка завжди буде нашою опорою. Дякуємо вам за вашу важливу роль у цьому, вашу велику доброту та відданість справі захисту України. Ви – справжні герої нашого часу! 🙌Детальніше

Для допомоги Сашку та його родині купили відсмоктувач, було зібрано суму у 5100 грн

Збір завершено

У часи війни, коли кожен день приносить виклики та турботи, надзвичайно важливо не забувати про дітей – наше майбутнє і найцінніше, що ми маємо. Кожна усмішка, кожен щасливий момент, які можемо подарувати їм, є краплею надії і радості у ці складні часи 🙏

Справжня сила і невгамовний дух несе в собі мама Сашка. Вона – великий приклад сили, відданості та невгасимої любові. Немає сумніву, що з такою мамою можливо все 💪🏼

Наш Фонд відчуває велику вдячність та відповідальність перед цією сім’єю. Ми дуже раді повідомити, що необхідний медичний прилад для Сашка був закуплений та переданий його мамі. Нехай цей прилад стане ще однією краплею надії на швидке одужання Сашка, на його відновлення та щасливе майбутнє 🙏.

Бажаємо Сашкові міцного здоров’я, сил та терпіння у цьому важкому часі. Хай кожен день приносить йому все більше радості та відновлення.
Дякуємо кожній добрій душі, котра долучилася до збору і стала часткою цієї неймовірно важливої місії. Ви допомагаєте робити світ кращим для Сашка та інших дітей, і ми щиро вдячні вам за це 😍🙏

Детальніше

Було оголошено збір на суму 627957 гривень для закупівлі амуніції та одягу для 101-шої бригади Генерального штабу ЗСУ

Збір завершено

З великою вдячністю хочемо повідомити, що наша місія з надання допомоги нашим військовим вдалося завершити. Кожна куртка, термобілизна, рукавичка, шапка, взуття та навіть каремати, які ми зібрали завдяки вашій щедрості, вже передані нашим незламним захисникам.

Слова не можуть віддати повної вдячності та глибокого відчуття подяки кожному благодійнику, хто долучився до нашого благородного збору. Ви – справжні герої нашої країни, які розуміють важливість підтримки наших військових в їх найтяжчі миті. Ваші донати – це не тільки матеріальна допомога, а й прояв глибокого патріотизму та зігрівання сердець наших захисників.

Ваша підтримка стала джерелом віри та натхнення для наших воїнів. Ви дали їм не тільки необхідний одяг, а й відчуття тепла, підтримки та патріотичного духу. Ви є прикладом того, як об’єднані зусилля можуть змінити життя і допомогти нашим героям на передовій.
Ви молодці, і ми глибоко вдячні вам за це. Ваша розуміння важливості донатів на ЗСУ – це доказ того, що ви не просто спостерігачі, але й активні учасники відновлення та захисту нашої Батьківщини!

Детальніше

До БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» надійшов запит на комплекти амуніції зима-осінь та їжу для Волонтерського штабу ТРО Обухівщини на суму 100336 грн

Збір завершено

Для нас, справжніх патріотів, немає завдань, які б були нездійсненні. Ми об’єднали наші зусилля, серця й віру, і в результаті, з великим гордістю хочемо оголосити, що ми досягли нашої мети! Зібравши всю необхідну суму, ми здійснили закупівлю та передали речі нашим військовим. Це величезний успіх, що не був можливим без вашої щедрості, підтримки та віри в нашу справу.

Слава Україні, адже цей крок є важливою подією на шляху до підтримки наших захисників. Ваша внесок та долучення до цього благородного зусилля не лише зробили його можливим, але й підкреслили важливість єдності і солідарності в нашій спільній меті.

Разом ми здійснили цей важливий крок. Разом ми стоїмо міцно, щоб підтримати тих, хто стоїть на передовій. Ваша підтримка – це свідчення нашої єдності, це рушійна сила, яка допомагає нам покращити умови життя та служби наших героїв. Дякуємо вам за вашу велику доброту, віру в перемогу та незаперечну важливість нашої місії. Нехай гордість за нашу країну завжди буде вам наснагою та вірним спутником.

Сердечно дякуємо кожному, хто долучився до збору, надавши свою допомогу. Ви – справжні герої, які розуміють, що донатити на підтримку Збройних Сил України – це доказ великої відданості своїй Батьківщині, це вияв глибокого патріотизму та підтримки тих, хто стоїть на захисті нашої свободи та незалежності.

Детальніше

Було відкрито збір на плоттер для 101-ої бригади Генерального штабу ЗСУ. Вартість плоттеру складала 29500 гривень

Збір завершено

Безмежно вдячні нашим надзвичайно щедрим та небайдужим благодійникам, відгукнулися на цей важливий заклик і допомогли нам зібрати необхідну суму надзвичайно швидко. Ваша підтримка – це приклад безмежної солідарності та патріотизму, який надихає нас та надає нашим захисникам надію та силу.

З великою радістю повідомляємо, що завдяки вашим щедрим внескам ми успішно закупили плоттер і передали його представникам 101-ої бригади Генерального штабу ЗСУ. Цей важливий та потужний інструмент тепер стане незамінною складовою бойового арсеналу наших захисників.

Кожен ваш внесок, незалежно від його розміру, має надзвичайне значення. Ви допомогли нам зробити велику справу, яка не тільки підтримує наших військових в умовах війни, а й допомагає забезпечити їхню ефективність та успішність місій.

Ваша готовність допомагати та велика доброта зробили можливим те, що стане важливою допомогою нашим героям на передовій. Щиро дякуємо за вашу підтримку, вашу відданість та вашу віру в нашу спільну справу. Ви допомагаєте робити реальний внесок у майбутнє нашої країни та підтримувати тих, хто бореться за нашу свободу та незалежність. Разом ми змінюємо світ на краще! Разом ми – справжня сила!

Детальніше

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» допоміг утеплитися ТрО Обухівщини на суму 168450 гривень!

Збір завершено

Спільними зусиллями разом з нашими небайдужими та щедрими благодійниками ми здійснили дивовижний поступ у наданні допомоги. З глибокою вдячністю ми хочемо повідомити, що зібрали необхідну суму в розмірі 168450 гривень, яка вже була вдало використана для придбання необхідного одягу для ТрО Обухівщини.

Ця збір коштів сталв яскравим прикладом того, як об’єднані зусилля можуть мати значущий вплив на життя та роботу наших захисників. Кожен внесок внесений в цей збір став краплею в морі доброти, і разом ми змогли забезпечити важливі потреби наших військових.

Спільно ми продемонстрували справжню силу єдності та солідарності, а кожен благодійник, хто долучився до цього збору, заслуговує на найглибшу подяку. Ваші добрі серця та готовність допомагати допомагають нам зростати і вдосконалювати життя тих, хто служить нашій країні.
Слава Україні! Разом ми – справжня сила, що здатна зробити добрі справи та змінити світ навколо нас.

Детальніше