Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Воїнам в/ч А 4010 на Донецькому напрямку терміново потрібні технічні засоби для дронів

Благодійний фонд «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» просить підтримки українців у забезпеченні 5-ї окремої штурмової бригади. Захисники 5 ОШБр б’ють противника на Донецькому напрямку та терміново потребують засобів для керування дронами:

  • Комплект: 3 акумулятори та зарядний пристрій DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit — 1 шт.

  • Пульт керування DJI RC Pro Remote Controller  — 1 шт. 

  • Щогла телескопічна для антен квадрокоптерів — 12 м.

За цим матеріально-технічним обладнанням стоїть безпека наших захисників. Адже ефективна розвідка — це не тільки своєчасний збір інформації та корегування вогню по позиціях ворога. Це оборона українських позицій, а значить — життя наших захисників. Час не терпить — інтенсивні бойові зіткнення на сході країни не спиняються ні на хвилину. Маємо забезпечити воїнів 5 ОШБр необхідним обладнанням, аби добре організувати розвідку, успішно виконувати бойові завдання та зберегти особовий склад цілим і неушкодженим.

Зробіть свій внесок на обладнання для дронів — воїни 5 ОШБр чекають на підтримку народу в боротьбі з агресором. Вони — наш незламний щит і надія на мирне майбутнє. Кожен день герої демонструють титанічні зусилля в стримуванні ворога. Настав час продемонструвати нашу з вами вдячність і забезпечити підрозділ усіма необхідними засобами для захисту країни від зла. Кожен благодійний внесок допоможе закрити цей збір і наблизити потрібне обладнання на фронт. У війні дронів, де противник зберігає значну перевагу, важливо підтримати матеріально-технічне забезпечення підрозділу прямо зараз.

Рішення

Благодійний Фонд "Міжнародний Рух Єдності" з гордістю повідомляє, що закупив 3 акумулятори та зарядний пристрій DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit, а також Пульт керування DJI RC Pro Remote Controller для воїнів 5-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. Ця техніка вже готується до передачі нашим захисникам, які щоденно відважно борються за нашу свободу та незалежність.

Дрони серії DJI Mavic відзначаються своєю високою надійністю та функціональністю. Акумулятори, які ми закупили, забезпечують тривалий час роботи дронів, що особливо важливо в умовах активних бойових дій. Зарядний пристрій DJI Mavic 3 Enterprise Series Battery Kit дозволяє швидко заряджати акумулятори, гарантуючи, що дрони будуть завжди готові до виконання нових місій.

Пульт керування DJI RC Pro Remote Controller забезпечує точне та зручне керування дронами, що дозволяє операторам максимально використовувати всі можливості цієї техніки. Це не просто пульт, а ключовий елемент, що дозволяє операторам виконувати складні завдання з максимальною точністю та ефективністю.

Використання дронів на полі бою несе велику небезпеку для ворога. Завдяки високій маневреності та можливості ведення розвідки на великих відстанях, дрони здатні виявляти та нейтралізувати загрози ще до того, як вони досягнуть наших позицій. Це дозволяє не лише захищати наших військових, але й знижувати моральний дух противника, адже він усвідомлює, що його кожен крок під наглядом.

Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо забезпечити наших захисників усім необхідним для перемоги. Дрони, акумулятори, пульти керування – це лише частина тієї підтримки, яку ми надаємо. Наша мета – зробити все можливе, щоб наші воїни мали змогу ефективно захищати нашу країну та наближати день, коли над Україною знову запанує мир.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Збір на обладнання для дронів для 5-ї окремої штурмової бригади

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Допомогти ЗСУ, реквізити: