Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Ноутбуки, монітори, чорнила для плотера: не просто техніка, а запорука життя та перемоги!

Війна – це не лише зброя та бої на передовій. Це й титанічна праця, де деталь є важливою, наближаючи перемогу. Сьогодні мова йде про 101 бригаду Генерального Штабу ЗСУ, яка потребує нашої допомоги.

Ноутбуки, монітори, чорнила для плотера – на перший погляд, не найперші речі, які спадають на думку, коли ми говоримо про допомогу армії. Проте це важливі складові функціонування підрозділів, адже вони забезпечують:

  • Зв’язок: Злагоджена комунікація – це ключ до успішних операцій. Завдяки комп’ютерній техніці бійці можуть координувати свої дії, отримувати та передавати інформацію, що рятує життя та веде до перемоги.
  • Ефективність: Сучасні технології дозволяють обробляти дані, планувати операції, створювати карти та макети, значно економлячи час та ресурси.
  • Безпека: Комп’ютерна техніка використовується для розвідки, аналізу даних, моніторингу ворожих сил, що дає можливість краще захищати нашу країну.

Представники 101 бригади звернулися до БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ» з запитом на цю техніку. Ми не можемо залишатися осторонь!

Долучайтеся до збору коштів! Разом ми можемо забезпечити наших захисників необхідними інструментами для перемоги! 💙💛

Рішення

Початок нового тижня завжди є часом для нових початків та продуктивної роботи! Ми налаштовані максимально продуктивно та ефективно виконувати всі нові запити, які надходять до нашого Фонду. Вони є важливими кроками у забезпеченні необхідною технікою та ресурсами наших захисників на передовій. Але наш успіх неможливий без вашої підтримки, наші шановані донори. Ви є душею та силою нашої роботи, і ми безмежно вдячні за вашу відданість та підтримку 🙏

Разом з вами ми не лише намагаємось закрити кожен новий запит якнайшвидше, але й пам’ятаємо про те, що наша робота є надзвичайно важливою. Війна триває, і ми пильно стежимо за кожним кроком, який робимо, знаючи, що наші дії мають реальний вплив на життя наших захисників та на безпеку нашої країни 😐

Техніка, яку ми закупили, вже перебуває в процесі передачі бійцям Збройних Сил України, де вона буде використана для забезпечення їхньої ефективної роботи на передовій. Разом крокуємо до перемоги 💪

Результат

Наш Фонд з гордістю повідомляє про черговий успішний етап надання допомоги нашим захисникам. Цього разу ми передали благодійну допомогу у вигляді 10 моніторів та 10 ноутбуків для військових 101-ї бригади Генерального Штабу ЗСУ. Ця техніка вже допомагає нашим військовим виконувати свої обов’язки більш ефективно.

Ми розуміємо, наскільки важливу роль відіграє сучасна техніка на полі бою, тому робимо все можливе, щоб наші захисники були забезпечені всім необхідним. Кожен монітор, кожен ноутбук – це не просто техніка, це частина нашої спільної боротьби за мир і незалежність України.

Велика подяка всім, хто приєднався до цього збору. Кожен ваш донат, кожна ваша гривня – це вклад у перемогу. Ваша підтримка дає нашим воїнам силу і мотивацію боротися далі. Ваша небайдужість і щедрість – це те, що допомагає нам разом наближати перемогу.

Ми щиро дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у цей збір. Завдяки вам ми змогли придбати ці монітори та ноутбуки і передати їх у руки тих, хто зараз захищає нашу країну. Ваша допомога неоціненна, і ми сподіваємося на вашу підтримку й у подальших ініціативах.

Допомогти ЗСУ, реквізити: