Задача

Ми, як Фонд, завжди пам’ятаємо про те, що справжня сила полягає не лише в великих кроках, а й у дрібних, але значущих вчинках. І от, з великою відданістю та підтримкою, ми взяли на себе важливе завдання відгукнутися на маленький, але дуже важливий запит - запит на 1 дрон для наших хлопців з Військової Частини А7312.💛💛💛

Ми плануємо обрати модель Mavic 3 Fly More Combo, де у комплекті йде аж 3 батареї. Це більше ніж просто технічна підтримка. Це засіб, який дозволить нашим героям безперебійно проводити розвідку в гарячих точках, забезпечуючи їх необхідними засобами для успішного виконання їхніх завдань на передовій.

Ми віримо, що в цьому маленькому запиті міститься велике значення, тому ми закликаємо кожного, хто разом з нами дбає про долю наших захисників, долучитися до збору коштів на цей важливий та потрібний інструмент. Ваша підтримка – це доказ того, що ми завжди готові стояти пліч-о-пліч з тими, хто віддає своє серце заради нашої незалежності та безпеки.

Разом ми можемо забезпечити наших героїв та дати їм можливість виконувати свою благородну місію з найвищою ефективністю та самовідданістю. Нехай наша спільна робота проливає світло на їхній шлях та дарує їм силу і впевненість.

Приєднуйтеся до нас у цьому важливому зусиллі, допоможімо нашим героям летіти вперед з відвагою та надією. Нехай наша єдність стане джерелом справжнього патріотизму та перемоги 🙌

Рішення

Ми придбали дрон Mavic 3 Fly More Combo, який включає в себе чудовий набір переваг:

  • Висока якість зображення: Mavic 3 оснащений високоякісною камерою, яка забезпечує чітке та докладне зображення;
  • Довгий час польоту: В комплекті йдуть 3 батареї, дрон може проводити значний час у повітрі, що важливо для тривалої розвідки;
  • Повний контроль та надійність: Mavic 3 має передові технології управління та автономного польоту, що допомагає пілотам зосередитися на завданнях;
  • Зручна переноска та зберігання: Компактний дизайн дрону дозволяє легко переносити його на передову та зберігати в зручних умовах.

Ці лише деякі з переваг, які отримуємо з новим дроном. Він стане надійним партнером для наших героїв на передовій, допомагаючи їм здійснювати розвідку та місії з найвищою ефективністю та точністю.

Результат

В цей непередбачений час, коли кожен день стає випробуванням нашої єдності та рішучості, ви стоїте перед нами як справжні герої, що несуть в собі сили та дух українця. Ваша реакція на наш заклик допомогти стала свідченням вашої величезної солідарності та відданості ідеї підтримки наших військових.

Ваші донати, ваші дії та ваші маленькі й великі внески склали величезний пазл, який став основою нашої успішної спільної місії. Ви – наші найсильніші союзники, борці з найчистішим вогнем патріотизму в серцях. Ваша готовність бути незламними опорами для наших захисників, ваша прагнення зробити найкраще для України – це прекрасний приклад для всіх нас.

Ваша щедрість стала неоціненним даром, який допомагає нам реалізовувати нашу спільну мрію про кращу, сильнішу Україну. Ваша відданість є свідченням великого розуміння та підтримки завдань, що стоять перед нашими Збройними Силами.

Ми переконані, що ваші дії – це не лише прояв гідності та доброти, а й безмежна віра в нашу спільну місію. Ви, наші дорогі благодійники, стаєте архітекторами позитивних змін, які відбуваються у нашому світі. Ви підносите свої голоси заради наших героїв, заради миру та свободи, що є основою нашого існування.

З великою гордістю та вдячністю, ми піднімаємо прапор нашої незалежності та разом з вами вигукуємо: Слава Україні!

Підтримати діяльність фонду та задонатити: