Задача

Хоч на календарі останній день літа, проте спекотні дні у наших бійців продовжуються! Кожен день, вони стоять на захисті нашої країни, виборюючи перемогу над труднощами та ворогами 🔥

Вони також зіштовхуються з повсякденними викликами. Одяг та взуття зношуються швидко та рвуться, а зарядні станції стають необхідністю в полі, окопі та лісі, де вони ведуть важкі бої.

Саме тому ми звертаємося до вас з закликом долучитися до підтримки наших воїнів. Ми отримали звернення від бійців 11-го окремого понтонно-мостового батальйону з проханням надати їм генератори, зарядні станції та одяг, що є життєво важливими речами для їхньої діяльності.

Ваша допомога має велике значення. Разом ми можемо допомогти забезпечити наших бійців необхідними ресурсами, щоб вони могли продовжувати відстоювати нашу свободу та незалежність. Давайте разом покажемо свою вдячність та підтримку тим, хто щодня ризикує своїм життям заради нас.

Приєднуйтесь до нашої ініціативи, давайте разом скажемо: «Мочіть русню!». Нехай наша єдність та допомога стануть справжнім виявом сили та солідарності.

Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Збір на техніку та одяг для 11-го окремого понтонно-мостового батальйону

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Підтримати діяльність фонду та задонатити: