Збір на DJI Mavic для 27 прикордонного загону

Завершений
Зібрано:
112 892
Збір закрито
100%

Подяки та звіти

💙💛 Немає нічого вищого, ніж відчуття нашої незламної єдності 💙💛

Крок за кроком кожен з нас робить свою історію. Хтось постійно робить донати, щоб підтримати військових; хтось працює, підтримуючи економіку і надаючи роботи місця українцям, при цьому поповнює бюджет країни; хтось просто вчиться, не зважаючи на небезпеку, робить записи, публікації, щоб світ почув нас; хтось проїжджає тисячі кілометрів, щоб надати допомогу військовим🤝

Із невичерпною вдячністю і пишаючись кожним з вас, хочемо висловити велику подяку благодійникам за їхню важливу місію та безмежну відданість.

Ваші дії – це яскравий приклад відданості і любові до нашої Вітчизни.

Ваша допомога, спрямована на підтримку військових з 27 прикордонного загону, допомагає зміцнити обороноздатність нашої країни та забезпечити безпеку для кожного громадянина.

Сполучивши наші сили, ми створюємо неперевершену силу, спрямовану на одну і єдину мету – ПЕРЕМОГА. Кожен ваш внесок, кожна ваша дія, кожна дія – це крок до перемоги, яка буде належати нам усім. Нехай наша єдність буде неоглядною, а наша віра в краще майбутнє – незламною.

Дякуємо вам за вашу силу, відданість та незгасну любов до України. Разом ми непереможні, і разом ми досягнемо перемоги, яку заслуговуємо!

Мета збору

27 прикордонний загін звернувся до БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" з проханням підтримати їх у забезпеченні сучасними засобами розвідки та безпеки. Mavic 3 Fly More Combo, надана разом з комплектом додаткових акумуляторних батарей, відіграє неймовірно важливу роль у забезпеченні мобільності та оперативності наших військових.

Ця передова технологія дозволяє прикордонникам не лише ефективно реагувати на загрози, але й здійснювати докладне вивчення території. Завдяки Mavic 3 Fly More Combo ми надаємо нашим героям можливість знаходити потенційні небезпеки, а також розробляти стратегії дій з мінімальним ризиком для їхнього життя.

Комплект додаткових акумуляторних батарей відіграє важливу роль у збільшенні тривалості польоту дрона. Це стає критично в умовах, коли наші військові перебувають на віддалених територіях або у регіонах з обмеженим доступом до електроенергії. Запасні батареї дають можливість триваліше і ефективніше здійснювати операції, не залежачи від зовнішніх факторів.

Сьогодні ми стоїмо на перехресті можливостей, де кожен з нас може зробити реальний внесок у безпеку та захист нашої країни. Приєднуйтесь до збору та допоможіть нам забезпечити наших прикордонників найсучаснішими засобами, щоб вони могли продовжувати свою місію з великою впевненістю та ефективністю.

Разом ми сильніше. Приєднуйтесь до нашої спільної справи! 💪
Дата, час Джерело Банк Сума, грн
06.12.2023 18:45 БО БФ «Міжнародний Рух Єдності» Приватбанк 1 000.00
Дата, час
Джерело
Банк
Сума, грн.
06.12.2023 18:45
БО БФ «Міжнародний Рух Єдності»
Приватбанк
1 000.00
Зібрано:
112 892
Збір закрито
100%

Інші звіти Всі звіти

Інші проєкти Всі звіти

Сума внеску

Підписатись на щомісячний платіж

  • Всі реквізити