Задача

Підрозділ «Сварог-12», як важлива ланка нашої оборони, знаходиться на передовій боротьби за нашу свободу та незалежність. Вони несуть на собі відповідальність за безпеку та майбутнє нашої країни, ризикуючи власними життями заради кожного з нас.

З небезпекою, яка постійно супроводжує їхню службу, пов’язані незліченні випробування. Ми, як спільнота, маємо можливість підтримати цих сміливих захисників, забезпечивши їх необхідними засобами та ресурсами. Поодинокі благодійні внески об’єднуються в міцний потік допомоги, яка спрямовується на підтримку підрозділу «Сварог-12».

Сьогодні наш Фонд запускає благодійний збір для забезпечення підрозділу «Сварог-12» необхідним обладнанням. Ваша щедрість та доброта стануть рушійною силою, яка допоможе нам зібрати суму в розмірі 1254353 гривень. З цих коштів ми плануємо придбати одяг, що забезпечить наших захисників комфортом та безпекою в умовах складних бойових дій: рукавиці, блейзери, шапки та взуття. Крім того, ми плануємо забезпечити їх необхідними зарядними станціями та генераторами, щоб забезпечити незалежність в енергопостачанні.

Ми закликаємо кожного, хто прагне підтримати наших героїв, приєднатися до нашого збору на благодійну допомогу. Ваша участь допоможе нам забезпечити підрозділ «Сварог-12» всім необхідним для успішного виконання їхньої благородної місії. Разом ми можемо зробити більше, підтримаємо наших захисників на передовій і допоможемо їм виконувати свої обов’язки з гідністю та відданістю. Давайте разом віддамо свою допомогу тим, хто завжди готовий пожертвувати все заради нашого спільного майбутнього!
Підтриматиодноразовий платіж Надати допомогуречами

Збір на одяг та техніку для підрозділу «Сварог-12»

Надати допомогу речами

Шаблон Акту на приймання БД (pdf)

 

Підтримати діяльність фонду та задонатити: