Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Неможливо передати всю важливість належної амуніції, яка стає не просто засобом, а частиною життя та безпеки наших бійців. Умови військових дій вимагають від них неабиякої міцності та витривалості, і гідна амуніція стає ключовим елементом, який допомагає їм залишатися в оптимальному фізичному та психологічному стані.

Саме тому, ми, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ", взяли на себе важливе завдання забезпечити 93-ту бригаду "Холодний Яр" необхідною амуніцією. Ми відчуваємо відповідальність перед кожним військовим, який денно і нічно стоїть на захисті нашої Батьківщини.

Ця бригада веде свою роботу в нелегких умовах, і ми відчуваємо обов’язок підтримати її в цьому важливому завданні.

Нехай наша спільна дія стане яскравим виявом підтримки, солідарності та гордості за наших бійців. Разом ми зможемо забезпечити їх належними умовами та зробити кожен день їхньої служби більш комфортним та безпечним. Приєднуйтеся до нашої благодійної допомоги та робіть велике добро разом з нами!

Ми закликаємо кожного, хто дбає про наше майбутнє та майбутнє наших воїнів, приєднатися до благодійної допомоги. Разом ми можемо створити комфорт та підтримку, які є так важливими для наших захисників.

Рішення

Ми раді поділитися з вами чудовою новиною! Завдяки вашій неймовірній підтримці та зусиллям нашого Фонду, ми успішно зібрали достатню кількість коштів і здійснили закупівлю необхідного одягу для наших військових. Кожен з вас, хто долучився до нашої благодійної допомоги, зіграв надзвичайно важливу роль у цьому досягненні.

Завдяки вашим щедрим внескам, ми змогли закупити все необхідне: куртки, термобілизну, штани, рукавиці, шапки, рюкзаки та спальні мішки. Кількість речей була настільки велика, що нам довелося докласти великих зусиль, щоб вони всі влізли в машину, яка вирушила до наших військових на передову.

Кожен предмет одягу, який ми закупили, має величезне значення для наших захисників. Ці речі не тільки забезпечують комфорт та захист в умовах військових дій, а й стають символом нашої підтримки та прагнення зробити їхню службу якнайбільш безпечною та ефективною.

Результат

У нашому щоденному житті, кожен із нас переживає різноманітні спектри емоцій, маючи справу з постійними перепадами світла, відсутністю зв’язку та тепла... 🤪 Та у хлопців із Холодного Яру інші, надзвичайно глибокі переживання: чи повернуться вони та їхні побратими додому, чи зможуть пережити ще одну ніч, чи вони коли-небудь знову почують голоси своїх рідних... 😣 Кожен день ці відважні захисники відчайдушно борються за НАШУ державу, і найменше, що ми можемо зробити для них – це надати підтримку у вигляді необхідних речей 🙏💪🏼

Хлопці, ми стоїмо з вами пліч-о-пліч до кінця, до нашої перемоги, і після неї 🙏. Ваша смілива відданість і самопожертва надихають нас кожен день. Ми хочемо висловити щиру вдячність усім, хто долучився до збору та підтримав нашу спільну справу. Ваша допомога – це не просто речі, це вияв людської теплоти, доброти та великодушності. Дякуємо вам за те, що ви даруєте їм частинку комфорту, яка допомагає їм тримати вогонь надії й відваги горіти яскраво в цей важливий час.

Разом ми маємо силу змінювати життя, підтримувати та надихати тих, хто встає на захист нашої Батьківщини. Нехай ця солідарність та підтримка завжди буде нашою опорою. Дякуємо вам за вашу важливу роль у цьому, вашу велику доброту та відданість справі захисту України. Ви – справжні герої нашого часу! 🙌Допомогти ЗСУ, реквізити:

 

Наш сайт використовує cookies. Детально про умови використання Ви можете дізнатися тут.