Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

У нас усіх є обов’язок та відповідальність підтримувати наших героїчних воїнів, які несуть важкий вантаж захисту нашої свободи та територіальної цілісності. У цей нелегкий час ми визнаємо, що їхнє завдання вимагає не тільки відваги та рішучості, але й належної підтримки зі сторони кожного з нас.

Ми зрозуміли, що спеціальний військовий одяг є більш ніж просто одягом. Він є невід’ємною частиною їхньої безпеки та ефективності. Він забезпечує комфорт та захист у будь-яких умовах, допомагаючи їм залишатися сфокусованими на завданнях.

Крім того, інноваційний Starlink – це дійсно крок уперед у забезпеченні надійного та швидкого інтернет-з’єднання. Воно дозволить нашим воїнам залишатися на зв’язку, отримувати актуальну інформацію та координувати свої дії, навіть у віддалених районах, де доступ до комунікацій може бути викликом.

Ми закликаємо вас приєднатися до нашої спільної місії підтримки наших військовослужбовців. Ваші внески допоможуть забезпечити їх якісним та надійним військовим одягом, а також доступом до сучасного інтернету через Starlink. Разом ми наближаємо перемогу, бо кожен ваш внесок – це крок до забезпечення наших героїв засобами для ведення ефективної боротьби.

Нехай наша єдність та підтримка стануть вітрами у вітрилах перемоги для нашої країни.
Давайте покажемо нашим військовим, що ми стоїмо пліч-о-пліч з ними, готові підтримувати та боротися разом. Долучайтесь до нашого благодійного збору та робіть свій внесок у майбутнє нашої України.

Рішення

З радістю повідомляємо, що БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" успішно закупив необхідний військовий одяг та забезпечення для наших військовослужбовців.

Кошти було витрачено на встановлення інноваційної системи інтернет-з’єднання Starlink. Ця технологія має ряд незаперечних переваг, які допоможуть нашим воїнам в їхній повсякденній роботі:

  • Надійне підключення;
  • Висока швидкість Інтернету;
  • Безпека зв’язку;
  • Покращення координації дій.
Ці переваги Starlink доповнюють наше зобов’язання підтримувати наших військових у кожному аспекті їхньої діяльності.

Результат

Серцем і душею ми ділимося з вами важливими новинами. Амуніція для 53-х бійців та система Starlink вже передані у надійні руки Національної Гвардії України.

Їхній героїзм і відданість – це джерело нашої глибокої вдячності. Ми віримо у їхню міцність, відвагу та рішучість. Зичимо їм нескінченної наснаги, внутрішньої сили та віри у свою місію. 🙏

Підтримка кожного з нас допомагають надати цим справжнім героям сили і волі у важкі моменти. Ми молимося за кожного бійця, за кожне віддане серце, що ризикує своїм життям заради нашого майбутнього.

Ми завжди будемо готові стати на сторожі нашої країни, підтримувати і вдосконалювати наші дії, щоб надавати допомогу та підтримку нашим захисникам.

Разом, з об’єднаними зусиллями, ми зробили можливим важливий крок на шляху до забезпечення безпеки та захисту нашої країни. Нехай наша спільна допомога буде світлим прикладом єднання та солідарності.

Також, неабиякою вдячністю зігріває наші серця підтримка небайдужих благодійників. Це ваша грандіозна відданість, ваші пожертви та довіра допомогли нам втілити термінове прохання військових у реальність.
Ви – справжні герої нашого часу, і ми глибоко цінуємо вашу доброту та велику підтримку. ✅

Допомогти ЗСУ, реквізити:

 

Наш сайт використовує cookies. Детально про умови використання Ви можете дізнатися тут.