Збір на техніку для інженерної бригади ЗСУ

Завершений
Зібрано:
33 745
Збір закрито
100%

Подяки та звіти

Ми з великою гордістю повідомляємо, що завдяки вашій небайдужості та підтримці, наш Фонд успішно передав 5 мотобурів інженерній бригаді Збройних Сил України. Ця техніка буде неоціненним допоміжним інструментом у важливій роботі бригади, дозволяючи їм швидше та ефективніше виконувати завдання на передовій.
 
Ми щиро дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів та надав свою допомогу. Ваша підтримка є важливою ланкою у ланцюгу допомоги нашим військовим, і кожен ваш внесок зробив це можливим. Ви проявили свою солідарність та підтримку у непростий час для нашої країни, і ми щиро вдячні вам за це.
Допомагати – це дія, яка має справжнє значення. Ваша участь в зборі коштів для передачі такої важливої техніки нашим захисникам відображає вашу готовність допомагати тим, хто цього потребує. Разом ми проявляємо солідарність та єдність, допомагаючи нашим військовим забезпечувати безпеку та захищати нашу країну. Ще раз дякуємо за вашу щедрість та підтримку!

Мета збору

В умовах сучасних воєнних конфліктів, інженерні війська ЗСУ відіграють важливу роль у будівництві оборонних споруд та забезпеченні інфраструктурою на передовій. Для успішного виконання своїх завдань, інженерам необхідна надійна техніка, серед якої велике значення мають мотобури.

Мотобур – це цінний інструмент для інженерів у військових умовах. Він дозволяє швидко та ефективно здійснювати буріння отворів у ґрунті для розміщення загороджень, закладання комунікацій, та виконання інших інженерних робіт. Завдяки мотобурам, інженерні війська можуть швидко встановлювати фортифікаційні споруди для захисту позицій та забезпечувати безпеку військових підрозділів.

Ми закликаємо всіх, хто дбає про безпеку та захист нашої країни, приєднатися до нашого благодійного збору та допомогти забезпечити інженерну бригаду ЗСУ необхідними мотобурами. Ваша підтримка допоможе забезпечити ефективну роботу інженерів на фронті та збільшить обороноздатність нашої країни.
Дата, час Джерело Банк Сума, грн
Зібрано:
33 745
Збір закрито
100%

Інші звіти Всі звіти

Інші проєкти Всі звіти

Сума внеску

Підписатись на щомісячний платіж

  • Всі реквізити