Збір на 8 генераторів різної потужності для Командування сил ТрО

Завершений
Зібрано:
374 000
Збір закрито
100%

Подяки та звіти

З допомогою небайдужих та плідними зусиллями благодійників, кошти для нашої благородної місії були зібрані з приголомшливою швидкістю. І ось, завдяки кожному, хто долучився до збору, команда фонду вже оперативно та невпинно втілила у життя свій важливий обіцяний крок.

Ваша величезна підтримка стала світлом, що пролягло вперед, показуючи нам, що добро завжди має шлях до перемоги. Ви, благодійники, що об’єдналися під знаменами доброти, віри та патріотизму, дозволили нам рухатися вперед із впевненістю в своїх діях. Швидкість зібрання коштів та невимовна активність вашого внеску надихнули нас діяти ще рішучіше, ще відданіше, щоб досягти поставленої мети.

Ваша відданість, ваша доброта, ваша віра - це те, що вражає нас найбільше. Кожен внесок, кожен вклад, кожен репост – це справжній дарунок, який зберігає нашу надію, надихає нас і надає сил у незламному прагненні до досягнення великих результатів.

Завдяки вам, нашим надзвичайним благодійникам, наша команда була в змозі швидко, але ретельно організувати та втілити закупівлю необхідних генераторів.

Ми хочемо виразити нашу щиру вдячність кожному, хто приєднався до нашого благодійного збору та вніс свій внесок у цю важливу справу. Ваша підтримка зробила закупівлю 8 генераторів можливою і допомагає нам створювати кращі умови для наших захисників.

Мета збору

Зарядні станції, які входять до нашого арсеналу підтримки, мають надзвичайно важливе значення для наших справжніх героїв – захисників України. Вони є не просто обладнанням, а справжнім резервуаром електроенергії, що надає нашим військовим постійний доступ до електропостачання, незалежно від найскладніших умов бойових дій. Це щось більше, ніж просто зарядка – це можливість зберегти зв’язок, координацію та доступ до важливої інформації у будь-який час.

У світлі сучасних викликів та технологічних здобутків смартфони та навігатори стали невід’ємною частиною бойової підготовки та виконання завдань. Завдяки цим надважливим пристроям, наші воїни зможуть не тільки тримати зв’язок між собою, а й ефективно спрямовувати свої дії на полі бою. Зарядні станції надаватимуть їм можливість підтримувати свої пристрої завжди на повному заряді, готові до викликів, які постають перед ними.

А щодо генераторів, то це справжній ключ до неперервного контакту та оперативної реакції на бойові обставини. Вільні від пошуку джерела живлення, наші захисники зможуть фокусуватися на своїх завданнях, забезпечуючи безперебійну роботу техніки та зв’язку. Ця технічна підтримка підвищить їхню ефективність та відповідальність на полі бою, забезпечуючи найкращі умови для успішного виконання завдань.

Ми закликаємо кожного, хто дбає про майбутнє України та прагне бути часткою цієї неймовірної спільності підтримки, приєднатися до нашого благодійного збору. Ваша допомога – це краплина, яка стане частиною великого моря доброти та підтримки. Разом ми зможемо забезпечити наших захисників найкращим, сприяючи їхньому успіху та перемозі.
Дата, час Джерело Банк Сума, грн
10.12.2023 17:10 БО БФ «Міжнародний Рух Єдності» Приватбанк 2 000.00
Дата, час
Джерело
Банк
Сума, грн.
10.12.2023 17:10
БО БФ «Міжнародний Рух Єдності»
Приватбанк
2 000.00
Зібрано:
374 000
Збір закрито
100%

Інші звіти Всі звіти

Інші проєкти Всі звіти

Сума внеску

Підписатись на щомісячний платіж

  • Всі реквізити