Збір на Mavic 3 Pro Fly More Combo для 3 окремої штурмової бригади

Завершений
Зібрано:
96 082
Збір закрито
100%

Подяки та звіти

Наш Фонд з гордістю оголошує, що ми успішно передали дрон Mavic 3 Pro Fly More Combo нашим військовим. Ця нова техніка вже знаходиться в їхніх руках і стане незамінним помічником на передовій. Тепер наші герої матимуть можливість здійснювати точну навігацію та отримувати деталізовані зображення для більш успішного виконання завдань.

Кожен донат, кожна пожертва на наших благодійних зборах, наближає нас до перемоги. Важливість вашої підтримки неможливо переоцінити. Кожен внесок допомагає надавати нашим військовим потрібне спорядження та техніку, яка робить їх роботу більш ефективною та безпечною.

Ми щиро вдячні всім благодійникам, які долучилися до нашої благодійної допомоги. Ваша щедрість та небайдужість зробили це можливим. Ви стоїте пліч-о-пліч з нашими героями на передовій, даруючи їм інструменти для перемоги. Спільними зусиллями ми проявляємо справжню єдність та підтримку. Нехай кожен донат вас надихає та додає сили, а наші військові відчувають вашу підтримку на кожному кроці свого шляху. Разом ми здатні досягти більше та забезпечити перемогу для нашої країни! 💪

Мета збору

Статистика нам говорить, що вівторок – один з найпродуктивніших днів тижня. Тож давайте разом використаємо цей день для продуктивної допомоги тим, хто ефективно та якісно протистоїть ризикам та викликам на передовій 💪🏼. Ми віримо, що спільними зусиллями ми можемо зробити більше для підтримки наших захисників, які віддають свою енергію та мужність для захисту нашої рідної землі.

Сьогоднішній запит на допомогу надзвичайно важливий. Нашим захисникам потрібен дрон Mavic 3 Pro Fly More Combo, який стане незамінним помічником на полі бою. Цей дрон дозволить здійснювати точну навігацію, отримувати деталізовані зображення ворожих позицій та місцевості загалом. Це важливий крок до підвищення ефективності та успішності наших воїнів у важких умовах бойових дій.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до цього благородного діла. Разом ми можемо зробити більше, надати підтримку та обладнання, яке стане важливим фактором у досягненні перемоги. Приєднуйтеся до нашої спільної місії та допоможімо нашим героям захищати нашу Україну!💪🏼
Дата, час Джерело Банк Сума, грн
Зібрано:
96 082
Збір закрито
100%

Інші звіти Всі звіти

Інші проєкти Всі звіти

Сума внеску

Підписатись на щомісячний платіж

  • Всі реквізити