Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ
Зроби донат на ЗСУ

Задача

Осінь та зима можуть бути викликом для солдатів, але належно підібраний одяг допомагає забезпечити оптимальний тепловий режим, захист від вітру, дощу та снігу, знижує ризик хвороб та підвищує загальний комфорт під час служби 👍.

Воїни з 3-тої танкової Залізної бригади, які стоять на захисті нашої країни, потребують нашої підтримки, щоб мати змогу ефективно виконувати свої обов’язки в умовах осінньо-зимових складнощів.

Їхнє завдання вимагає від них максимальної готовності та відданості, і наша обов’язковість – забезпечити їх належним спорядженням та одягом. Ваша підтримка може допомогти нам надати їм необхідний одяг для забезпечення їхнього комфорту та безпеки під час найважливіших завдань.

Приєднуйтеся до нашого збору, щоб разом забезпечити воїнів з 3-тої танкової Залізної бригади якісним та ефективним одягом на ці холодні місяці. Ваш внесок допоможе нам зробити життя наших героїв більш комфортним та безпечним, дозволяючи їм продовжувати службу з великою міццю та рішучістю. Будьте частиною цієї важливої місії підтримки наших захисників!

 

Рішення

Наш Фонд відчуває глибоку відданість та підтримку наших воїнів з 3-тої танкової Залізної бригади. З великим задоволенням оголошуємо, що завдяки вашій щедрості та небайдужості, ми успішно зібрали необхідну суму коштів і закупили куртки, шапки, штани та взуття – усе необхідне для забезпечення наших військових якісним і комфортним одягом на зимовий період.

Ці речі не просто символізують нашу підтримку, але й мають велике значення для бойової готовності та безпеки наших героїв. Кожна куртка, шапка, штани та пара взуття становлять важливий елемент екіпіровки, який допомагатиме нашим військовим бути готовими до будь-яких викликів та виконувати свої обов’язки на високому рівні, навіть в умовах складних погодних умов.

Зараз всі ці необхідні речі готуються до відправки військовим, які віддано служать на передовій. Ваша підтримка допомогла нам зробити це можливим, і ми не можемо не висловити вам свою щиру вдячність. Ви стали часткою цієї важливої місії підтримки наших захисників, і разом ми робимо реальний внесок у забезпечення їхньої гідності, комфорту та безпеки.

Результат

Наша щира вдячність лунає дуже гучно і від щирого серця – ДЯКУЄМО, ДЯКУЄМО І ЩЕ РАЗ ДЯКУЄМО!

Кожному благодійникові, який об’єднався з нами в цьому благородному ділі, ми хочемо висловити найщирішу подяку. Кожна річ, кожна куртка, шапка, штани та взуття, які ви допомогли придбати, стають не лише обладнанням, але й проявом вашої небайдужості, великодушності та солідарності.

Завдяки вашій підтримці ці речі вже знаходяться на передовій, гріють тіла та душі наших воїнів. Ви стали важливим ланкою в цьому ланцюгу підтримки, допомогли створити комфорт та безпеку для тих, хто бореться за наше майбутнє. Ваша допомога становить справжнє втілення гасла "Разом до перемоги!", і ми глибоко цінуємо кожен ваш внесок.

Ваша доброта та великодушність роблять великий внесок в життя наших захисників. Ви підтримали не тільки їхні фізичні потреби, а й душевний стан, зарядили позитивом та вірою в світле майбутнє. Нехай ваша добра справа приносить вам вдвічі більше радості та щасливих моментів. Разом ми робимо неймовірне, і ми щиро вдячні вам за це!

Допомогти ЗСУ, реквізити: