Задача

Умови, з якими доводиться стикатися нашим військовим, не завжди можуть бути простими та сприятливими. Особливо це стосується холодних та непередбачуваних зимових місяців в Україні, коли не лише військова дисципліна та військовий дух стають запорукою успіху, але й належний та якісний одяг є невід’ємною частиною бойової готовності та комфорту наших захисників.

Ми, в БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДІ «МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ», розуміємо цю важливість і відчуваємо відповідальність за життя та благополуччя наших героїв. Тому з великим прагненням і рішучістю ми оголошуємо про відкриття збору коштів на теплий та якісний одяг для військових, які діють в районі Обухівщини. Цей одяг стане не лише полегшенням важкого бойового завдання, а й важливою деталлю, яка сприятиме забезпеченню їхнього комфорту та безпеки.

Ваші внески та підтримка допоможуть нам зібрати необхідні кошти на придбання теплого одягу для військових, які стоять на захисті нашої країни. Кожен внесок – це крок до забезпечення їхньої гідності та захищеності, крок до покращення їхніх умов та бойової готовності.

Нехай наші захисники завжди відчувають вашу підтримку та вдячність. Приєднуйтеся до нашого збору, разом ми допомагаємо тим, хто бореться за наше спільне майбутнє.

Рішення

Наш Фонд продовжує дбати про комфорт та безпеку наших військових, особливо в умовах непередбачуваної погоди та холодних місяців. З великим задоволенням ми оголошуємо, що завдяки вашій щедрості та підтримці ми вже забезпечили весь необхідний одяг для наших захисників.

Кожна деталь цього одягу була підібрана з максимальною увагою та дбайливістю, з метою забезпечити найвищу якість та надійність. Куртки, що відбивають холодний вітер, штани, що надійно захищають від вологи та холоду, шапки та взуття, які забезпечують тепло та комфорт – ці речі стануть невід’ємною частиною військового екіпірування.

Зараз весь цей неоціненний одяг готується до відправки наших військовим. Кожна куртка, кожна шапка, кожна пара взуття наближається до мети – стати надійними союзниками наших захисників у важкий час.

Разом ми забезпечуємо наших героїв необхідним спорядженням, щоб вони завжди були готові до викликів та завдань, які стоять перед ними. Нехай цей одяг стане не лише обліковим записом на бойовому шляху, а й символом нашої глибокої поваги та вдячності за їхню відданість та жертовність.

Результат

Спільними зусиллями разом з нашими небайдужими та щедрими благодійниками ми здійснили дивовижний поступ у наданні допомоги. З глибокою вдячністю ми хочемо повідомити, що зібрали необхідну суму в розмірі 168450 гривень, яка вже була вдало використана для придбання необхідного одягу для ТрО Обухівщини.

Ця збір коштів сталв яскравим прикладом того, як об’єднані зусилля можуть мати значущий вплив на життя та роботу наших захисників. Кожен внесок внесений в цей збір став краплею в морі доброти, і разом ми змогли забезпечити важливі потреби наших військових.

Спільно ми продемонстрували справжню силу єдності та солідарності, а кожен благодійник, хто долучився до цього збору, заслуговує на найглибшу подяку. Ваші добрі серця та готовність допомагати допомагають нам зростати і вдосконалювати життя тих, хто служить нашій країні.
Слава Україні! Разом ми – справжня сила, що здатна зробити добрі справи та змінити світ навколо нас.

Підтримати діяльність фонду та задонатити: