ПриватБанк

Ми висловлюємо нашу глибоку вдячність ПриватБанку за їхню підтримку нашого Фонду. Для нас це велика честь – отримаnи довіру від такого надійного партнера. Щиро дякуємо за можливість скористатися послугами еквайрингу ПриватБанку, який дозволяє нам зручно та безпечно збирати безготівкові пожертвування на підтримку наших благодійних проектів.

Ще одна неймовірна новина – БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ" тепер знаходиться у розділі "Благо" у додатку ПриватБанку. Це дозволяє забезпечити максимальну зручність для тих, хто бажає пожертвувати на підтримку Збройних Сил України.

Крім того, завдяки цінній підтримці нашого партнера, з’явилася додаткова можливість надсилати кошти через сервіс LiqPay без комісії. Це робить процес донату ще більш доступним та зручним для благодійників.

Партнерство з ПриватБанком додає нам енергії та відкриває нові горизонти для реалізації наших благодійних ініціатив. Нехай наші спільні зусилля приносять позитивні зміни та підтримку тим, хто цього дійсно потребує. Разом до перемоги! 💪


Сума внеску
Підписатись на щомісячний платіж

Сума внеску

Підписатись на щомісячний платіж

  • Всі реквізити