Задача

Сьогодні ми стоїмо перед важливим завданням – підтримати та допомогти тим, хто найбільше постраждав від військової агресії з боку Росії щодо України. Мільйони наших співвітчизників відчули на собі цей страшний удар, стали вимушено переміщеними через напад на нашу суверенну державу. Серед них – незахищені діти, що зазнали неймовірного горя.

Мільйони маленьких сердець страждають від розлуки з близькими, а дорослі – від неможливості забезпечити дітей навіть базовими потребами. Діти залишаються без батьків, без рідного житла та звичного дитинства. Ці юні душі, які мали б все життя попереду, стали свідками військової руйнації та невпинного терору.

Сьогодні, коли вони потребують нашої допомоги та підтримки найбільше, давайте встанемо на їхню сторону. Нехай наші діти знають, що вони не самі, що є багато добрих і небадужих людей, готових допомагати в ці важкі часи. Поєднаймо свої зусилля, спільно змінімо життя тих, хто потребує найбільше нашої уваги та ласки. Нехай вони відчувають тепло, надію та любов, які спільно можемо надати.

Давайте підтримаємо наших маленьких героїв, допоможемо їм знову повірити в світле майбутнє.

Рішення

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МІЖНАРОДНИЙ РУХ ЄДНОСТІ", наші партнерами та друзі з Норвегії взяли на себе місію допомогти тим, хто потребує це найбільше – дітям.

Важкі часи вимагають об’єднання зусиль та сердець для того, щоб підтримати тих, хто став жертвами військової агресії та невпинного конфлікту. Серця наших дітей постраждали від цієї небезпечної ситуації, і ми відчуваємо обов’язок допомогти їм. Ми хочемо дарувати їм щастя, надію та тепло!

Важливо, щоб кожен мав можливість відчути, що його підтримують інші, незважаючи на географічні кордони. Ми дякуємо всім, хто приєднався до цієї благородної справи, та завдяки кому ми можемо дарувати посмішки та сподівання нашим маленьким героям. Разом ми підтримуємо єдність, допомагаємо та міцнимо дружні зв’язки, надіючись на яскраве майбутнє для всіх нас.

Результат

Спільними зусиллями та завдяки нашим норвезьким друзям, ми змогли принести промінь добра та надії в життя дітей-переселенців. Вони отримали значущу допомогу у вигляді памперсів, необхідного одягу та життєво важливих продуктів харчування. Ці діти потребують нашої уваги та підтримки, і ми вдячні за те, що маємо можливість бути для них опорою.

Норвезькі друзі, ваша глибока і невимовна вдячність від нас та від дітей, які отримали вашу допомогу. Ви даруєте їм не тільки матеріальні речі, але й надію на краще майбутнє. Ваша підтримка надихає нас і надає сил у цей складний період їхнього життя.

Ми цінуємо кожен внесок, кожну допомогу, яка робить життя цих дітей трохи кращим. За нами стоїть справжня спільнота, мільйони добрих сердець з різних куточків світу, які разом з нами підтримують та прагнуть змінювати на краще життя тих, хто потребує допомоги. Спільно ми створюємо хвилі добра, які долають відстані та принесуть нам всім щасливе майбутнє. ❤️‍🔥✨

Підтримати діяльність фонду та задонатити: